Еволюція двотактних двигунів - YAMAHA YZ125

Yamaha створює 2-тактні мотокросові мотоцикли протягом останніх 50 років, і саме стільки вони беруть участь у перегонах.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha YZ125 в Україні

Найпотужніший двигун YZ125

Високотехнологічний 125-кубовий 2-тактний двигун є найпотужнішим, який коли-небудь використовувався в YZ125. Завдяки системі YPVS від Yamaha, що забезпечує відмінну керованість у всьому діапазоні частоти обертів, а також легким внутрішнім компонентам, заточеним під перегони, цей двигун гарантовано приведе вас до перемоги.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha YZ125 в Україні

Ультратонкий корпус

Обтічник останнього покоління є надзвичайно тонким, а зона між колінами водія найвужча, ніж будь-коли на YZ125. Сучасний спортивний дизайн підкреслює легкість і компактність мотоцикла. Його невеликі розміри покращують рухливість гонщика та маневреність на трасі.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha YZ125 в Україні

Карбюратор Keihin Powerjet

Модель YZ125 обладнано карбюратором Keihin PWK 38,1 мм із електромагнітним контролером Powerjet, який забезпечує вибухові характеристики й надає реальну перевагу на старті та під час прискорення на виході з поворотів. Датчик положення дросельної заслінки (TPS) і конденсаторний блок із третьою схемою запалювання оптимізують синхронізацію запалювання, тоді як блок пелюсткових клапанів V-Force забезпечує найкращу ефективність всмоктування на всіх обертах.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha YZ125 в Україні

6-ступінчаста коробка передач із плавним перемиканням

В умовах, коли кожна секунда має значення і кожне коло потрібно пройти якнайшвидше, залишивши позаду суперників, на допомогу приходить 6-ступінчата коробка передач у YZ125, яка забезпечує надзвичайно плавне перемикання та оптимальне пришвидшення. Інженери Yamaha ретельно підібрали передаточні числа, щоб максимально покращити гоночні характеристики та вихідну потужність для будь-яких умов.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha YZ125 в Україні

Високоефективний повітрозабірник

Система повітрозабірника забезпечує максимально безпроблемне надходження повітря до карбюратора на 38,1 мм, завдяки чому двигун працює з високою ефективністю. Основу сидіння, задню частину рами та бічні панелі спеціально сконструйовано так, щоб зменшити опір повітрю та додатково підвищити загальну потужність.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha YZ125 в Україні

Зручна ергономіка для перегонів

Потужність двигуна є лише одним із елементів конкурентоспроможності, адже ефективне управління цією потужністю та повний контроль шасі також мають велике значення. Плоске сидіння в поєднанні з компактним баком і захистом радіатора дозволяють водію легко переносити вагу тіла вздовж мотоцикла, щоб впевненіше керувати під час гальмування, прискорення та проходження поворотів.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha YZ125 в Україні

Найкраща у своєму класі підвіска KYB

Передня вилка Yamaha SSS (Speed Sensitive System) KYB вважається однією з найкращих у своєму класі. Завдяки ідеальному налаштуванню повільного демпфірування як у передній, так і в задній підвісках модель YZ125 демонструє найкращу у своєму класі керованість і відмінне зчеплення.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha YZ125 в Україні

Потужна гальмівна система

Гальма в моделі YZ125 спеціально призначені для управління високопродуктивним двигуном. Передній диск діаметром 270 мм і задній диск діаметром 240 мм оснащено супортами з великими поршнями, які забезпечують ефективне та контрольоване гальмування.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha YZ125 в Україні

Кріплення сидіння одним болтом

Просте кріплення сидіння дає змогу швидко проводити технічне обслуговування, а конструкція алюмінієвої задньої рами сприяє ефективному впуску, забезпечуючи безпроблемне надходження повітря до повітрозабірника.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha YZ125 в Україні

Двоколірна гама й нові графічні елементи

Двоколірна гама YZ125 відрізняється контрастним дизайном Icon Blue із синіми колесами, що надає мотоциклу динамічного вигляду, який ідеально доповнює литою графікою та тонким обтічником.

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: