Ексклюзивна модель - YAMAHA WOLVERINE® RMAX™2 1000 SE

Модель Special Edition абсолютно нового мотовсюдихода Wolverine® RMAX™2 1000 перевершить ваші очікування — вас вразять його потужний двигун об’ємом 999 куб. см, унікальна функція D-Mode із режимами Sport, Trail і Crawl, ексклюзивна трансмісія Ultramatic® від Yamaha, установлена на заводі лебідка WARN і агресивні шини Maxxis Carnivore. 

 

Купити мотовсюдихід Yamaha WOLVERINE® RMAX™2 1000 SE в Україні

Потужний новий паралельний двигун об’ємом 999 куб. см зі здвоєними циліндрами

Приголомшлива потужність нового восьмиклапанного двигуна зі здвоєними паралельними циліндрами й двома верхніми розподільчими валами (DOHC) об’ємом 999 куб. см забезпечує кращу у своєму класі надплавну роботу у всьому діапазоні потужності з максимальним значенням 8500 об/хв. Стихія цієї машини — агресивна та енергійна їзда. Відмітна риса кожного двигуна Yamaha — легендарні довговічність і надійність, властиві нашим виробам. Це означає, що ви можете бути абсолютно спокійні.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha WOLVERINE® RMAX™2 1000 SE в Україні

Виразний і агресивний стиль моделі SE

Унікальний характер цієї моделі SE так і пробивається назовні: можливості наступного рівня поєднуються з виразним зовнішнім виглядом — особливою колірною схемою, агресивним дизайном передньої частини й захищеними шинами. Приховані передні світлодіодні фари й габаритні вогні в стилі «лихе око» підкреслюють її яскравий зовнішній вигляд, а світлодіодні задні фари, стоп-сигнали й ліхтарі заднього ходу забезпечують відмінну видимість.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha WOLVERINE® RMAX™2 1000 SE в Україні

Високотехнологічна підвіска, що забезпечує максимальний комфорт

Абсолютно нову міцну підвіску спроектовано, щоб отримати одразу дві переваги, що дають змогу досягти чудової керованості: максимальну рухливість на низьких швидкостях, яка викликає відчуття збалансованості під час їзди бездоріжжям, і максимальний захист від торкання днищем із демпфуванням на вищій швидкості за агресивного маневрування. Таку ідеальну конфігурацію допомагають утворити широкі А-подібні важелі, спарені з легко регульованими передніми й задніми амортизаторами FOX.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha WOLVERINE® RMAX™2 1000 SE в Україні

Три режими водіння, одна надзвичайно різнобічна машина

Дросельна заслінка Yamaha з електронним керуванням (Yamaha Chip Controlled Throttle, YCC-T) працює разом із системами трансмісії Ultramatic® і On-Command, щоб забезпечувати бездоганний відбір потужності в будь-якій ситуації. Для керування цією взаємодією використовується новий трьохпозиційний селектор D-Mode (Drive Mode). Вибирайте режим Sports для широких місць і енергійного водіння, режим Trail — для веселої їзди або режим Crawl — для виконання технічних завдань на низькій швидкості, як-от рок-кроулінгу.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha WOLVERINE® RMAX™2 1000 SE в Україні

Стильне та корисне освітлення салону

Водіння в умовах слабкого освітлення — справжнє задоволення, коли ви за кермом абсолютно нової моделі Special Edition: у її салоні з високотехнологічним оснащенням є підсвітка підлоги й консолі, а також помітні перемикачі та приладна дошка із синьою світлодіодною підсвіткою. Цей підхід до створення дизайну преміум-класу доповнює привабливу атмосферу кабіни, якість якої наближається до автомобільного салону.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha WOLVERINE® RMAX™2 1000 SE в Україні

Створений долати екстремальні ландшафти

Своєю неймовірно високою прохідністю ця машина завдячує багатьом спеціальним особливостям: трьохпозиційний селектор D-Mode і наші системи Ultramatic® і On-Command формують ідеальний баланс між гальмуванням двигуном і відбором потужності, каркас посилено для створення відчуття міцності й довговічності, а шасі підібрано спеціально для підвіски з високими технічними характеристиками, щоб разом вони могли забезпечувати максимальну жорсткість.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha WOLVERINE® RMAX™2 1000 SE в Україні

Різнобічні можливості для перевезення вантажів

Моделі Wolverine® RMAX™2 1000 оснащено вантажною платформою, що нахиляється. Це спрощує перевезення вантажів. Вантажна платформа має гідравлічний механізм, який допомагає в роботі, і добре продуману систему фіксаторів. Ця платформа витримує вантаж масою до 272 кг і передбачає кілька сталевих кріплень для фіксації вантажів або монтажу додаткових пристосувань. Додайте до цього здатність буксирувати повні 907 кг за допомогою стандартного двохдюймового тягово-зчіпного пристрою, і ви отримаєте висновок: мотовсюдихід Wolverine® RMAX™2 1000 готовий взятися до роботи, коли вам потрібно.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha WOLVERINE® RMAX™2 1000 SE в Україні

Передній бампер преміум-якості

Новий багатокомпонентний передній бампер надає моделі Wolverine® RMAX2™1000 SE дуже стильного свіжого вигляду. Завдяки двом привареним сталевим фіксувальним кріпленням для перевезення на причепі, установленій на заводі лебідці WARN® VRX із вантажопідйомністю 4500 фунтів і додатковим кронштейнам для встановлення огородження для фар і монтажу ліхтарів ви зможете з повною впевненістю долати найжорсткіші ландшафти.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha WOLVERINE® RMAX™2 1000 SE в Україні

Довговічність, на яку можна покластися

Міцні складові деталі та добра якість виконання цієї машини вселяють у власника тверду впевненість. Ось приклади: корпус переднього диференціала та заднього редуктора з вуглецевої сталі; великі подвійні радіально-упорні (Double Angular Contact, DAC) колісні підшипники; ковані ланки стабілізатора підвіски; широкі цільноштамповані А-подібні важелі. Цей список можна продовжувати далі, як і ваші пригоди на бездоріжжі!

 

Збережіть інформацію про цей мотовсюдихід - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha Wolverine® RMAX™2 1000 SE

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: