Досліджуйте нові горизонти - YAMAHA TÉNÉRÉ 700 EXPLORE

Починаючи з 2019 року, пригоди й дослідження стали ще
доступнішими з Ténéré 700.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Explore

Оновлена передня вилка KYB діаметром 43 мм

Для підвищення зручності та легшої посадки Ténéré 700 Explore оснащено 43-міліметровою передньою вилкою KYB із ходом підвіски 190 мм, що на 20 мм менше, ніж у Ténéré 700. Оновлені коефіцієнти пружності забезпечують стабільну та комфортну їзду під час подорожей із багажем, а скорочення ходу підвіски призводить до зменшення висоти сидіння.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Explore

Задній амортизатор із можливістю дистанційного регулювання

Мотоцикл оснащено спеціально розробленим амортизатором KYB зі збільшеним коефіцієнтом пружності, що забезпечує чудовий комфорт і керованість навіть за повного завантаження. Амортизатор із можливістю дистанційного регулювання забезпечує хід підвіски 180 мм, що на 20 мм менше, ніж у Ténéré 700, і призводить до зменшення висоти сидіння для зручнішої посадки.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Explore

Нижча висота сидіння

Для зручнішої посадки та висадки сидіння останнього Ténéré 700 Explore встановлено на нижчій висоті – 860 мм, що на 15 мм менше, ніж у Ténéré 700. Це створює ряд переваг, зокрема полегшений доступ до землі для додаткової керованості на низькій швидкості під час їзди в складних ситуаціях бездоріжжя або в заторах.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Explore

Підвищений захист від вітру

Якщо ви подорожуєте на великі відстані, ви оціните додатковий захист від вітру завдяки встановленому на заводі більшому щитку. Вищий і ширший за стандартну конструкцію, він забезпечує додатковий комфорт під час подорожей завдяки збільшенню площі поверхні на 50%.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Explore

Спеціальна система швидкого перемикання передач

Унікальні характеристики Ténéré 700 Explore призначено для забезпечення додаткового комфорту та зручності. Налаштування нової системи швидкого перемикання передач розроблено спеціально для 690-кубового двигуна CP2. Тепер ви можете плавно перемикатися на підвищену передачу для ефективнішого прискорення.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Explore

Вибір бокових кофрів

Ténéré 700 Explore має опори для бокових кофрів як оригінальне обладнання, і під час придбання свого нового мотоцикла ви можете встановити* оригінальні алюмінієві бокові кофри від Yamaha, доступні в чорному або сріблястому кольорі, або м’які кофри Explorer. *За додаткову плату.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Explore

5-дюймовий TFT-дисплей із двома темами й можливістю підключення смартфона

5-дюймовий кольоровий TFT-дисплей пропонує дві різні теми екрана – сучасний динамічний дизайн, а також більш традиційний вигляд, що нагадує аналогову еру. Блок керування системою зв’язку (CCU) обмінюється даними з програмою MyRide і виводить на екран текстові повідомлення та сповіщення про вхідні виклики, щоб ви завжди залишалися на зв’язку.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Explore

Чотиритактний двигун CP2 об’ємом 690 куб. см

Двигун CP2 від Yamaha об’ємом 690 куб. см створено, щоб забезпечити найдивовижніші та найприємніші враження від їзди будь-якою місцевістю. Силова установка з колінчастим валом, повернутим на 270°, виробляє високий лінійний крутний момент, демонструючи чудову потужність у діапазоні від низької частоти обертів до високої, завдяки чому Ténéré 700 Extreme чудово поводиться в найрізноманітніших умах.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Explore

3-режимна АБС із перемикачем

3-режимна система АБС дає змогу вибрати, як мотоцикл вестиме себе на різних поверхнях. Режим 1 (повне включення, АБС на обидва колеса) – вимога законодавства на дорогах загального користування. Режим 2 (запобігання блокуванню переднього колеса) – забезпечує додаткову стійкість на гравійній дорозі. Режим 3 (повне відключення) – забезпечує повну керованість під час їзди в багні.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Explore

Ергономічний 16-літровий бак

Паливний бак із тонкою задньою частиною, що забезпечує зручне утримання колінами та природне положення сидіння, сприяє ергономіці й робить цей мотоцикл універсальною машиною для пригод. Завдяки високій паливній ефективності двигуна CP2 16-літровий паливний бак дає великий запас ходу між заправками, тому ви можете не перейматися про запас ходу, коли їдете безлюдною трасою.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Explore

Повністю світлодіодне освітлення та USB-вихід

Агресивний кожух із 4 світлодіодними фарами виконано в стилі мотоциклів для перегонів у пустелі, в яких відчувається характер переможців Yamaha на «Дакарі». Повністю світлодіодне освітлення складається з компактних передніх та задніх покажчиків повороту та легкої задньої фари й забезпечує гарну видимість у поєднанні з чудовою надійністю та невеликою вагою.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Explore

Легкі диски зі спицями

Подібно заводським гоночним мотоциклам Yamaha для ралі-рейдів, Ténéré 700 Explore обладнано 21-дюймовим переднім колесом і 18-дюймовим заднім колесом, які поєднують у собі малу вагу та чудову стійкість до ударів. А для високого рівня зчеплення з дорожнім полотном і довговічності на ґрунтових дорогах і вулицях міста на ці диски зі спицями з анодованого алюмінію золотистого кольору встановлено гоночні шини Pirelli Scorpion.

 

Збережіть інформацію про цей кросовий мотоцикл - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha Ténéré 700 Explore

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: