ДАЙТЕ ВОЛЮ ВНУТРІШНІЙ ТЕМРЯВІ - YAMAHA MT-09

Десять років тому Yamaha представила мотоцикл, який змінив усе й ознаменував початок нової революційної глави не лише в історії Yamaha, але й у світі мотоциклів.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-09 в Україні

Новий кузов та агресивний дизайн

Втілюючи підхід «краще менше, та краще», кузов моделі MT-09 виходить на наступний рівень агресивності й мінімалізму завдяки дизайну Hyper Naked нового покоління. Нова світлодіодна фара з двома режимами роботи тепер вмонтована в кришку. Завдяки цьому вона стала компактнішою і ще глибше поєднується з паливним баком нової конструкції для забезпечення активнішої посадки з легким нахилом уперед і збереження різкої та стрімкої естетики, притаманної мотоциклам серії MT.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-09 в Україні

Посадка для активнішого керування

MT-09 славиться маневреністю та стійкістю, які додатково покращено за рахунок вдосконаленої ергономіки. Завдяки цьому водій може відчути себе єдиним цілим із машиною та отримати більшу свободу рухів для різних стилів їзди. Для досягнення цього ефекту кермо тепер знаходиться нижче та має два регульованих положення. Оновленні підніжки також отримали можливість регулювання. Нове двокомпонентне сидіння посилює відчуття свободи під час їзди.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-09 в Україні

Повнокольоровий 5-дюймовий TFT-дисплей із можливістю підключення та навігації

Повнокольорова 5-дюймова приладова панель із TFT-екраном пропонує вибір із чотирьох різних тем, які можна вибирати відповідно до власних потреб й умов їзди за допомогою нових перемикачів на кермі. Крім того, безкоштовний додаток MyRide дає змогу підключити до нового TFT-екрана смартфон, щоб отримувати сповіщення про повідомлення та дзвінки й слухати музику*. А завдяки безкоштовному додатку Garmin StreetCross ви можете скористатися повнофункціональною навігацією по карті, що спростить кожну поїзду. * Потрібна гарнітура, підключена до MT-09 через Bluetooth. Гарнітура не входить у комплект.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-09 в Україні

Підсилювач звукових хвиль для кращих вражень від їзди

Хижий рев MT-09 – одна з його найвизначніших особливостей, що викликає приплив чистого адреналіну з кожним поворотом ручки газу. MT-09 оснащено спеціально розробленими повітрозабірниками. Вони підкреслюють високочастотні звуки, що особливо підсилюються на високих швидкостях за допомогою підсилювача звукових хвиль на верхній частині паливного бака, який направляє яскраве гарчання двигуна CP3 безпосередньо на вас.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-09 в Україні

Регульовані режими їзди завдяки параметрам Yamaha Ride Control

Їздьте саме так, як хочете, завдяки налаштуванням Yamaha Ride Control (YRC), які дають змогу вибрати характеристики потужності двигуна й рівень втручання електронних систем відповідно до ваших уподобань і дорожніх умов. Доступні три вбудовані заводські режими їзди для різних ситуацій: СПОРТ, ВУЛИЦЯ і ДОЩ. Крім того, ви можете створити дві користувацькі програми з власними налаштуваннями. Параметри YRC можна змінити безпосередньо в меню приладової панелі або на вашому смартфоні за допомогою додатка MyRide.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-09 в Україні

Система швидкого перемикання передач третього покоління

MT-09 оснащено системою швидкого перемикання передач третього покоління, що пропонує два різні налаштування. Налаштування 1 дозволяє плавно перемикатися на підвищену передачу під час прискорення та понижувати передачу під час уповільнення. Налаштування 2 покращує їзду, уможливлюючи перемикання на нижчу передачу без зчеплення під час прискорення та перемикання на вищу передачу без зчеплення під час уповільнення, щоб ви могли використовувати його в більшій кількості ситуацій. Щоб зберегти природні відчуття, система перемикання передач третього покоління не працює за певних умов, коли оберти двигуна дуже низькі чи високі, і машина не прискорюється і не сповільнюється.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-09 в Україні

Шестиосьовий блок IMU з новим регулятором ковзання заднього колеса

Розроблений на основі рішень R1 компактний шестиосьовий блок IMU керує високотехнологічними електронними допоміжними системами MT-09, серед яких система Traction Control із трьома режимами, система Slide Control (SCS), система Lift Control (LIF) та система Brake Control. Ця найкраща в своєму класі технологія тепер оснащена регулятором ковзання заднього колеса (BSR), який стабілізує мотоцикл, коли заднє колесо блокується під час надмірного гальмування, контролюючи рівень видаваного крутного моменту.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-09 в Україні

Новітній двигун CP3: стандарт EU5+, 890 куб. см

Знаменитий трициліндровий двигун із рідинним охолодженням легкий і потужний, що забезпечує високий крутний момент на низьких обертах. Акустична гармонія, що досягається за рахунок поєднання звуку всмоктування повітря й вихлопу, дарує двигуну CP3 його впізнаваний рев, який посилює відчуття прискорення. Паливні форсунки підвищують ефективність, а оптимізовані передаточні числа та вдосконалене зчеплення A&S (Assist & Slipper) відповідають високій потужністю двигуна.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-09 в Україні

Легка відлита під тиском за технологією CF алюмінієва рама

Компактна конструкція рами CF (Controlled Filling) із відлитого під тиском алюмінію є сучасним варіантом культового компонування Deltabox, що забезпечує високий рівень жорсткості шасі для чудового зворотного зв’язку з водієм і стабільності. А оптимізована шарнірна конструкція маятника й легке витончене шасі забезпечують додаткову впевненість і роблять MT-09 чудовим мотоциклом для коротких і довгих поїздок.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-09 в Україні

Нові інтуїтивно зрозумілі перемикачі, функції покажчиків повороту та сигналу аварійної зупинки (ESS)

Нові інтегровані блоки перемикачів на кермі дають змогу керувати ширшим набором функцій MT-09, зокрема підключенням смартфона, навігацією та режимами їзди, а також перемикатися між пунктами меню. Нове інтуїтивно зрозуміле керування покажчиками повороту покращує враження від їзди. Легке натискання перемикача активує триразове блимання покажчика повороту під час зміні смуги, а повне натискання ввімкне безперервне блимання. Крім того, покажчики повороту самостійно вимикаються через 15 секунд чи коли мотоцикл проїде понад 150 метрів. Нова функція сигналу аварійної зупинки (ESS) також вмикає аварійні вогні, коли система виявляє раптове гальмування.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-09 в Україні

Регульована підвіска та шини останнього покоління

Оптимізовані параметри повністю регульованої 41-міліметрової передньої вилки відповідають характеру компактної та жорсткої рами й забезпечують відмінну стійкість, плавність і контрольованість їзди. Регульована задня підвіска має безліч налаштувань й оновлений важіль, який додає динаміки на поворотах. Нові шини Bridgestone Battlax Hypersport S23 M, встановлені на диски Yamaha SpinForged, забезпечують чудове зчеплення та легкість керування, гарантуючи, що ви зможете отримати максимум прискорення з високим крутним моментом.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-09 в Україні

Радіальний гальмівний циліндр Brembo

Щоб приборкати високий крутний момент і стрімке прискорення мотоцикла MT-09, гальмівну систему посилено радіальним гальмівним циліндром Brembo, який забезпечує лінійну подачу тиску на супорти з чотирма поршнями, встановлені на здвоєних 298-міліметрових передніх дисках. Результат – чудові гальмівні характеристики та можливість керування гальмами навіть кінчиками пальців.

 

Збережіть інформацію про цей мотоцикл - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha MT-09

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: