Чорна блискавка - YAMAHA MT-03

Мотоцикли Hyper Naked від Yamaha створено для гострих відчуттів. Мускулисті, стильні й заряджені адреналіном найпопулярніші моделі MT заволоділи серцями та думками мотоциклістів по всій Європі.

 

Купити мотоцикл YAMAHA MT-03 в Україні

2-циліндровий двигун із високим крутним моментом і об’ємом 321 куб. см

Новий MT-03 оснащений 2-циліндровим двигуном типу DOHC об'ємом 321 куб. см. Аналогічний двигун стоїть у спортивній моделі Yamaha YZF-R3. Всього за 6,5 секунд він здатний розігнати мотоцикл до 100 км/год. Компактний двигун рідинного охолодження полегшеного типу, оснащений кованими поршнями і міцними шатунами. Це забезпечує високий крутний момент у всьому діапазоні оборотів, гарантуючи приємну їзду в різних умовах. Легка робота зчеплення забезпечує ще більш приємну їзду в місті. Допрацьована система вприску дозволяє миттєво реагувати на дросельну заслінку.

 

Купити мотоцикл YAMAHA MT-03 в Україні

LED фара та ходові вогні

Цей динамічний MT-03 виглядає крутішим як ніколи завдяки своїм подвійним прищуленим габаритним вогням, що підкреслюють його похмурий та агресивний вигляд великого мотоцикла. А для чудової видимості в нічний час потужна світлодіодна фара, розташована по центру, пробиває темряву, щоб освітлити дорогу попереду.

 

Купити мотоцикл YAMAHA MT-03 в Україні

Агресивний дизайн MT

Безперечно, цей MT-03 є повноправним членом легендарного сімейства Yamaha Hyper Naked. Завдяки агресивному передньому освітленню, а також зухвалим повітрозабірникам і рельєфному паливному баку MT-03 дає вам шанс стати справжнім майстром крутного моменту та випробувати найдинамічнішу їзду.

 

Купити мотоцикл YAMAHA MT-03 в Україні

Вилка перевернутого типу діаметром 37 мм

Високі технічні характеристики MT-03, притаманні великим мотоциклам, підкреслюються перевернутими передніми вилками. Передня частина, оснащена стійкими до згинання 37-міліметровими трубками та верхньою траверсою з литого алюмінію, підсилює високі технічні характеристики мотоцикла та забезпечує впевненість і плавність під час гальмування, прискорення й проходження поворотів.

 

Купити мотоцикл YAMAHA MT-03 в Україні

Багатофункціональний LCD дисплей

Щоб відповідати винятковому оригінальному зовнішньому вигляду Hyper Naked та першокласним технічним характеристикам, Yamaha обладнала модель найсучаснішими приладами. Приладова панель із стильним РК-дисплеєм надає легку для сприймання інформацію.

 

Купити мотоцикл YAMAHA MT-03 в Україні

LED покажчики поворотів

Динамічний зовнішній вигляд MT-03 підкреслюють світлодіодні мигальні лампи, які ідеально доповнюють агресивний образ мотоцикла.

 

Купити мотоцикл YAMAHA MT-03 в Україні

Динамічний, спрямований уперед корпус

Найпопулярніші мотоцикли Yamaha Hyper Naked є миттєво впізнаваними завдяки спортивній статурі та корпусу. Рельєфна кришка паливного бака розташована щільно до водія, а легкі повітрозаборники покращують зовнішній вигляд спрямованого вперед кузова та підкреслюють динамічний вигляд, властивий сімейству MT.

 

Купити мотоцикл YAMAHA MT-03 в Україні

Посадка зі зручною ергономікою

Компактний корпус MT-03 й низька висота сидіння 780 мм сприяють приємній їзді незалежно від того, чи то намагаєтеся ви уникнути інтенсивного дорожнього руху, чи то прискорюєтеся на вільній трасі. Кришка паливного бака з широкою верхньою частиною й спеціальною областю для колін і високо розташоване кермо забезпечують рухливу та зручну посадку під час їзди.

 

Купити мотоцикл YAMAHA MT-03 в Україні

Високоякісний зовнішній вигляд, характерний для сімейства MT

Щойно ви сядете на МТ-03, ви оціните його загальні високі технічні характеристики, а також природну вертикальну посадку під час їзди та відчуття якості. Завдяки верхній траверсі з литого алюмінію та РК-дисплею, ви незабаром відзначите, що цей мотоцикл є однією з найбажаніших моделей, який виглядає як справжній великий мотоцикл.

 

Купити мотоцикл YAMAHA MT-03 в Україні

Довгий маятник з оптимальними налаштуваннями амортизатора

MT-03 оснащено асиметричним маятником довжиною 573 мм, який забезпечує стійкість під час гальмування, проходження поворотів і прискорення, а для ще кращої якісної їзди задній амортизатор має оптимальні налаштування попереднього навантаження та демпфування.

 

Купити мотоцикл YAMAHA MT-03 в Україні

Легка диагональна рама

У компактній циліндричній рамі ромбовидного типу поєднуються мала вага й величезна міцність, що забезпечує нейтральну поворотність та легку маневреність у дорожньому русі. А завдяки перевернутим вилкам і оптимальним налаштуванням заднього амортизатора MT-03 готовий подолати звивисті ділянки й зарядити вас адреналіном!

 

Збережіть інформацію про цей мотоцикл - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha MT-03

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: