Час перейти на новий рівень - YAMAHA YFM700R SE

Ідеальне рішення як для спортивної їзди, так і для перегонів. Захоплююча потужність і чудова керованість YFM700R SE на будь-якій місцевості викликають сплеск адреналіну й роблять поїздку незабутньою.

 

Купити квадроцикл Yamaha YFM700R SE в Україні

Потужний двигун повнорозмірного всюдиходу

4-тактні двигуни всюдиходів Yamaha забезпечують високий крутний момент навіть на низьких обертах. Це гарантує хороше зчеплення з дорогою на будь-якій місцевості навіть у складних умовах.

 

Купити квадроцикл Yamaha YFM700R SE в Україні

Надміцне гібридне шасі

Сучасне гібридне шасі поєднує сталеву передню секцію, задню алюмінієву секцію та знімний підрамник, що гарантує міцність, здатну витримати будь-який удар під час руху дорогою з вибоїнами. Зручне й точне керування забезпечує легкий маятник із литого алюмінію, який керує регульованим амортизатором із оптимальними параметрами жорсткості.

 

Купити квадроцикл Yamaha YFM700R SE в Україні

5-ступінчаста коробка передач із заднім ходом

Для оптимізації вражаючих характеристик форсованого двигуна модель YFM700R оснащено 5-ступінчастою трансмісією з плавним перемиканням передач. Довговічна коробка передач і багатодискове зчеплення з плавним увімкненням гарантують повний контроль на будь-якій місцевості, а передача заднього ходу забезпечить додаткове маневрування в складних ситуаціях.

 

Купити квадроцикл Yamaha YFM700R SE в Україні

Регульована підвіска

Передню підвіску з довгим ходом оснащено передніми та задніми амортизаторами KYB з компенсаційними бачками й можливістю регулювання стиску на високій і низькій швидкостях, а також під час ходу віддачі. Ви можете налаштувати підвіску з урахуванням місцевості та ваших уподобань. Передні колеса великого діаметру з 22-дюймовими шинами поглинають поштовхи від нерівностей і вибоїн, а також миттєво реагують на дії водія.

 

Купити квадроцикл Yamaha YFM700R SE в Україні

Легкі алюмінієві диски та супорти

Чутливість підвіски забезпечується зниженням непідресорених мас YFM700R SE, зокрема за рахунок алюмінієвих дисків і супортів. Передні гальмівні супорти з двома поршнями й вентильованими дисками в поєднанні з 2-поршневим гальмівним супортом YFZ450R забезпечують плавне й передбачуване гальмування для впевненої їзди.

 

Купити квадроцикл Yamaha YFM700R SE в Україні

Ергономічний дизайн

Керування всюдиходом приносить задоволення та навантажує різні групи м’язів. Усі всюдиходи Yamaha розраховані на зрозуміле й комфортне керування водіями різної статури. Конструкція передньої частини передбачає великий простір для колін, забезпечуючи свободу рухів і одночасно зберігаючи агресивний та елегантний стиль YFM700R SE.

 

Купити квадроцикл Yamaha YFM700R SE в Україні

Спеціальна версія (Special Edition)

У комплектацію гоночного всюдихода YFM700R SE входить цілий ряд пристроїв, що підвищують його робочі характеристики, зокрема карта витрат пального та кулачок із високим ходом штовхача. А високоміцні сталеві верхні А-подібні важелі та повністю регульовані передні амортизатори з компенсуючими бачками роблять цей високотехнологічний всюдихід першим претендентом на перемогу.

 

Збережіть інформацію про цей всюдихід- завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha YFM700R SE

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: