Будь одним цілим із містом - YAMAHA NMAX 155

Часи змінюються, і нам всім потрібно думати про більш ефективний спосіб їздити по місту та його околицям. Скутер NMAX 155 — це бачення Yamaha нових можливостей персональної мобільності.

 

Купити скутер Yamaha NMAX 155 в Україні

Двигун BLUE CORE об’ємом 155 куб. см

Двигун NMAX Blue Core об'ємом 155 куб.см забезпечує потужне прискорення та високу максимальну швидкість, що робить його ідеальним скутером для міста. Цей двигун, також дуже тихий та економічний, і завдяки більшому паливному баку об'ємом 7,1 літра, ви зможете проїхати приблизно 300 кілометрів перед наступною заправкою.

 

Купити скутер Yamaha NMAX 155 в Україні

Спортивний дизайн корпусу

Компанія Yamaha вивела скутер NMAX 155 на наступний рівень, розробивши новий дизайн зі стильним переднім обтічником із динамічною здвоєною світлодіодною фарою та вбудованими габаритними ліхтарями, а світлодіодний задній ліхтар і вбудовані передні та задні покажчики повороту покращують розкішний зовнішній вигляд цієї чудової моделі скутера Yamaha початкового рівня.

 

Купити скутер Yamaha NMAX 155 в Україні

Блок управління комунікаціями CCU

NMAX отримав переваги завдяки вбудованому Блоку управління комунікаціями (CCU) від Yamaha, який забезпечує вас інформацією та робить кожну поїздку більш приємною. Завантажте додаток 'MyRide' на свій смартфон і підключіться через Bluetooth. Ви отримуєте доступ до великої кількості технічної та експлуатаційної інформації: ви навіть можете знайти свій скутер за допомогою функції пошуку місця паркування у додатку!* *З використанням останнього підключеного місця розташування вашого телефону, а не GPS.

 

Купити скутер Yamaha NMAX 155 в Україні

Система Smart Key

Скутер NMAX є одним із найдосконаліших скутерів у своєму класі. Він поставляється із системою Smart Key Yamaha в стандартній комплектації. Ця система запуску без ключа дозволяє заводити NMAX ключем Smart Key, який знаходиться в кишені або сумці, економлячи час, що робить увесь процес набагато простіше та зручніше. Більше не потрібно гаяти час у пошуках звичайного ключа на темній автостоянці вночі!

 

Купити скутер Yamaha NMAX 155 в Україні

Рама високої жорсткості

За новим динамічним оформленням кузова ховається рама з високою жорсткістю, яка відіграє основну роль у перетворенні NMAX на один із найефективніших міських засобів пересування. Він має великий паливний бак об’ємом 7,1 л, розташований у центральному тунелі, що забезпечує збалансований розподіл ваги для відмінної маневреності. Шасі та кузов забезпечують зручне положення під час їзди з підвищеним захистом від вітру та зниженим шумом.

 

Купити скутер Yamaha NMAX 155 в Україні

Система регулювання тяги

Скутер NMAX тепер поставляється із системою регулювання тягового зусилля, яка забезпечує впевнене керування на сипучих і слизьких поверхнях, наприклад вологій бруківці або трамвайних рейках. Якщо система регулювання тягового зусилля (TCS) відчуває, що скоро відбудеться ковзання заднього колеса, вона негайно зменшує тягу, щоб колесо підтримувало зчеплення. Це дозволяє вам впевнено їздити при різних погодних умовах і на самих різних поверхнях.

 

Купити скутер Yamaha NMAX 155 в Україні

Система Start & Stop

Користуючись таким економічним скутером, ви вже допомагаєте знизити ваш обсяг викиду вуглецю, а щоб ще більше зменшити забруднення міста та мінімізувати споживання палива, NMAX оснащено системою Start & Stop, яка включається, коли ви зупиняєтеся на світлофорі або на перевантажених вулицях. Коли загориться зелений сигнал світлофора, просто відпустіть гальма, поверніть дросельну заслінку, і двигун EU5 моментально запуститься.

 

Купити скутер Yamaha NMAX 155 в Україні

Відсік для зберігання під сидінням

NMAX є не тільки самим спортивним і динамічним скутером в класі Urban Mobility, але й дуже практичним, що робить його ідеальним компаньйоном для роботи та розваг. Відкиньте контурне подвійне сидіння — і ви зможете отримати доступ до просторого багажного відсіку, досить великого, щоб вмістити ваш шолом і інші особисті речі на час паркування.

 

Купити скутер Yamaha NMAX 155 в Україні

Світлодіодна панель приладів із можливостями підключення

Цей доступний міський скутер преміум-класу оснащено високотехнологічною світлодіодною панеллю приладів, підключеної до блоку керування системою зв’язку (CCU). Цей підключений дисплей відображає швидкість, відстань, рівень палива та температуру й пов’язаний з простим блоком керування системою зв’язку (CCU). На ньому відображаються піктограми, які підсвічуються та повідомляють вас про вхідні дзвінки, повідомлення електронної пошти та SMS-повідомлення, а також показують рівень заряду акумулятора смартфона.

 

Купити скутер Yamaha NMAX 155 в Україні

Розетка живлення та передні бардачки для зберігання

Завдяки легкому використанню CCU та широкому спектру функцій додатка MyRide, NMAX дозволяє вам залишатися завжди на зв'язку, де б ви не були - гарантуючи, що ви ніколи не пропустите важливого повідомлення від колег по роботі або друзів. Зручна розетка живлення дозволяє заряджати свій смартфон під час їзди, а передні відсіки надійно захистять ваші особисті речі від різної погоди.

 

Купити скутер Yamaha NMAX 155 в Україні

Передні і задні дискові гальма з ABS

Преміальні технічні характеристики скутера NMAX включають потужну гальмівну систему з переднім гальмівним диском діаметром 230 мм і заднім гальмівним диском діаметром 230 мм, який забезпечує плавне та кероване гальмування, а система ABS запобігає ненавмисному блокуванню коліс, яка може статися, якщо ви докладете надмірне гальмівне зусилля під час руху по сипучих і слизьких поверхнях.

 

Збережіть інформацію про цей скутер - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha NMAX 155

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: