Як обрати мото шолом

Питання про те, навіщо тобі шолом, відпаде само собою, як тільки ти потрапиш під дощ, або збереш своєю головою всю дорожню пилюку. Однак шолом потрібний не тільки для того, щоб "зберегти обличчя". Шолом - це твій захист і для того, щоб зрозуміти це, не треба чекати ДТП. При правильному виборі цього атрибута мотоцикліста ти отримаєш не тільки захист, а й придбаєш свій власний стиль. 

Шоломи, в тому числі і дитячі, бувають різні - відкриті, закриті на три чверті і повністю закриті - інтеграли. Оскільки законодавство не дає чіткого визначення за вимогами до шолома, у тебе є величезна свобода вибору.
 

Відкритий шолом дає більшу свободу - у ньому ти зможеш їсти, пити, курити (не треба робити цього під час їзди, якщо звичайно ти не маєш на меті перевірити шолом на міцність в ДТП), у нього прекрасний огляд, крім того, якщо у тебе поганий зір і ти змушений носити окуляри, такий шолом нітрохи не завадить цьому.

Найбільшим плюсом інтеграла є його захист. З ним ти можеш не боятися ні вітру, ні дощу, та й у плані безпеки він, що вже говорити, чемпіон. Інтеграли нового покоління вже не такі важкі, як раніше, завдяки новітнім матеріалам. Наприклад, інтеграл з карбонової оболонкою важить всього близько кілограма.

Великою популярністю користуються шоломи, на чверть відкриті. У ньому ти зможеш одягати окуляри, у них є захисний козирок від сонця, до того ж вони забезпечують досить великий огляд.

На що потрібно звернути увагу при виборі шолома для мотоцикла

  • Пам'ятай: шолом - це молодший брат мотоцикла, тому не треба економити на ньому і вибирати модель сумнівного виробника, адже від нього в деякій мірі залежить твоє життя і здоров'я. До того ж заводські шоломи проходять численні перевірки, що, в свою чергу, є запорукою його міцності і надійності.
  • На шоломі обов'язково повинен бути присутнім знак відповідності стандартам.
  • На якісному шоломі завжди стоїть дата випуску у вигляді клейма на оболонці.
  • Ну і звичайно ж, розмір шолома повинен відповідати розміру твоєї голови - адже він повинен бути не тільки безпечним, але і комфортним. Шолом повинен сидіти на голові як "друга шкіра", якщо він більший, то при водінні він злетить, отже толку від нього не буде. Завжди приміряй шолом при покупці.

Поділитись у соц. мережах
Вас може зацікавити:
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: