Як обрати мото рукавиці

Моторукавиці, як може здатися, предмет далеко не першої необхідності - ПДР про них не згадують, та й травми рук дещо менші. Але не приведи Господи впасти без рукавичок - навіть дрібні подряпини на руках заживають особливо довго, не кажучи вже про більш серйозні травми, та й їздити, поза всяким сумнівом, приємніше в рукавицях.

Рукавиці можна розділити на два типи: цивільні і спортивні, які, в свою чергу діляться на свої підкласи. Спортивні рукавиці бувають трековими і кросовими. Але якщо рукавиці для мотокросу зазвичай короткі і мають мінімальний захист, щоб не ускладнювати рухів рук, рукавиці для асфальтового треку - їх повна протилежність.

Високі, з потужним захистом зап'ясть і долонь, на них часто навіть зшиті разом безіменні пальці з мізинцями для більшої надійності при падіннях. Зворотний бік таких підсилень - комфорт, вірніше його відсутність: великі, жорсткі рукавиці не надто зручно одягати і знімати, та й рухи вони будуть сковувати. Зате безпека на висоті.

З цивільними рукавицями справа йде інакше: тут так само є вибір між короткими і легкими міськими варіантами, і високими, щільними і добре захищеними туристичними. Однак, на відміну від спортивних моделей, при створенні таких рукавиць особливо враховується комфорт пілота.

Матеріали можуть бути будь-якими, дивувати властивостями і назвами, однак, принципова відмінність їх зводиться до того, зшиті вони зі шкіри або з текстилю. Вибір буде широкий, і, з огляду на ненадто високу вартість рукавиць, нічого не заважає замість довгих роздумів і оцінки плюсів і мінусів купити відразу дві пари: наприклад, короткі шкіряні для міста і високі текстильні для подорожей.

У будь-якому випадку, важливо, щоб обрані вами рукавиці мали захисні вставки як мінімум на долонях і кісточках пальців. Захист взагалі не буває зайвим, тому вставки на пальцях, зап'ястях, все це лише підвищує пасивну безпеку, хоча і не завжди робить рукавиці красивішими.

Туристичні моделі має сенс вибирати з числа водозахисних варіантів, і, з огляду на специфіку клімату, трохи тепліше, ніж хочеться на перший погляд. Головне - щоб обрана вами модель ніде не давила, а довжина пальців збігалася з вашими.

А якщо моделей підійшло одразу кілька - можна прийняти остаточне рішення у виборі конкретної, грунтуючись на своєму почутті прекрасного і будь-яких додаткових фішках, начебто світловідбивних вставок або гумок на пальцях, створених для змахування води з візору шолома, на подобі автомобільних двірників.

Ваш мотобазар України - UAmoto.com

Поділитись у соц. мережах
Вас може зацікавити:
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: