Як обрати мото боти

При їзді на мотоциклі потрібно звернути увагу на безпеку водія. У першу чергу потрібно одягати звичайно ж шолом, щоб уберегти голову в разі падіння. Але не варто забувати і про ноги. Захистити їх можна, купивши спеціальні мотоботи. Вибирати їх потрібно дуже відповідально, оскільки вони теж захищають тіло від травм. До того ж боти здатні підкреслити образ в цілому, адже носити їх можна в повсякденному житті.

Верхня конструкція є особливо важливою частиною взуття. Вона спрямована на захист щиколотки в разі надзвичайної ситуації. Варто звернути увагу на те взуття, в якому можна регулювати положення деяких елементів. Таким чином можна підганяти черевики під індивідуальну форму ноги, забезпечивши тим самим комфорт і необхідну жорсткість конструкції. Будова підошви також важлива. Краще, якщо у взутті буде каблук, щоб нога впевненіше трималася на підніжці. Каблук дає надійну опору не тільки під час їзди, але при русі по піску, воді або бруду.

Важливим доповненням є додаткова бронь, яка повинна бути в особливо уражених місцях. Наприклад, це пластини із сталі в області гомілки і носка. Яким би стильним не виглядало взуття, в першу чергу потрібно його поміряти.

Пальці ніг не повинні бути скутими всередині. Взуття має підходити точно за розміром, довжиною ноги. Теж стосується і обсягу. Переважно зручно - це наявність блискавки або пряжки на мотоботах. Особливо, якщо це жіночі мотоботи. Але деякі вважають за краще взуття на шнурівці. Щоб одягнути таке взуття, зажадає більше часу. Головне, щоб шнурки не бовталися.

Для мотовзуття важлива хороша термостійкість, достатня вентиляція і захист від гарячої вихлопної труби. Відповідальні виробники зроблять так, щоб нога дихала в черевиках, але в той же час була захищеною від попадання води. Виготовляють мотоботи в основному зі шкіри, підошву з жорсткої гуми.

Є кілька видів мотовзуття: спортивні, туристичні, мотокроссовкі, мотоциклетні чоботи і мотоботи кросові. Спортивні призначені для їзди по асфальту. Вони оснащені підвищеною жорсткістю і захистом від тертя. Подвійна безпеку передбачена в місці п'яти, пальців і щиколотки. Кросові мотоботи особливо високі. Вони володіють посиленим захистом гомілки, але від тертя не захищають. Туристичне взуття, мотокроссовкі і мотоциклетні чоботи добре підійдуть для повсякденного носіння, так як спрямовані в основному на зручність при носінні.

Поділитись у соц. мережах
Вас може зацікавити:
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: