Запотіває візор шолома? Рішення є..

Запотівання візору пояснюється різницею температур між градусом навколишнього середовища і мікрокліматом всередині самого шолома.

На запотівання візору впливають:

  1. Температура повітря
  2. Рівень вентиляції шолома
  3. Активність дихання пілота

Є 4 варіанти , які дозволять вам вирішити питання запотівання візору

  1. Pinlock
  2. Anti-fog спрей
  3. Підігрів візору, якщо їздите в мінусову погоду
  4. відсікач подиху

Pinlock

Пінлоком прийнято називати всі лінзи для візору, що протистоять запотіванню, а насправді це торгова марка.

Pinlock являє собою пластикову лінзу з внутрішньої сторони візору з силіконовим кантом для герметизації. Дана лінза створює герметичний найтонший зазор, повітря в якому згладжує різницю температур. Pinlock можна знімати при забрудненні і мити, він дозволяє подібні маніпуляції, але акуратність ніхто не відміняв - до подряпин він так само трохи.

У цієї системи є свої мінуси:

  1. Можливе запотівання в мінусову температуру.
  2. Візуальна рамка по кромці візору, яка може заважати огляду або дратувати, але на запотівання це ніяк не впливає.
  3. Необхідність кріплень (пінів / виступів) на Візор деяких моделей, але універсальні пінлокі з силіконовими клейовими застібками вирішують ці труднощі.

Гідрофобні покриття - Anti-fog

Виробники шоломів перейнялися нанесенням на візори спеціального покриття Anti-fog, яке перші пару місяців творить чудеса і дозволяє протриматися без Pinlock. Суть даного покриття проста: хімічні елементи знижують міжфазну натяг між рідиною і склом візору. В результаті конденсат не скупчується в великій кількості.

Anti-fog за своїм складом схожий на побутову хімію, цим і пояснюється такий список домашніх хитрощів з мильними розчинами.

Anti-fog можна відшукати в будь-яких формах, таких як гель або флакон з аплікатором, але спрей виявився найбільш зручним і улюбленим способом використання.

Anti-fog покриття вперше використовувалися в космічній гонці США проти СРСР в проекті «Близнюки» для обробки лінз оптичних систем. Таким чином, навіть космічні розробки вплинули на розвиток мотоіндустрії.

Підігрів візору

Дана опція стосується любителів їздити в мороз. Подвійне скло з підігрівом можна виявити на багатьох моделях шоломів для снігоходу.

Відсікачі дихання

Відсікачі дихання покликані виводити повітря, що видихається на рівень нижче, щоб волога не збиралася на Візор. Найбільш технологічні відсікачі, звичайно ж, в шоломах для зимових видів спорту - саме в холод визор потіє найбільше.

Якщо вам шкода грошей на Pinlock, а замість Anti-fog зійде господарське мило, то останнім способом зменшити запітніння візору залишається тільки його привідкриття. Шолом сконструйований так, щоб при русі він вентилювався природним шляхом, і не завжди цього вистачає, особливо, коли ви стоїте на світлофорі або рухаєтеся із швидкістю самоката в пробці. Пілоти відкривають візор, щоб збільшити приплив повітря.

Загальний висновок полягає в тому, що панацеї від запотівання візору раз і назавжди - немає, але є способи його мінімізувати. У будь-якому випадку, логічніше витратитися на той же Pinlock, ніж потрапити в халепу через поганий огляд.

✅ Замовити:

Купляй  у офіційного представника продукції MOTUL Засоби догляду за екіпіруванням https://uamoto.com/shop/motul

Facebook https://www.facebook.com/motulmotodrom

Або за телефоном +380992638596 (Viber, WhatsApp, Telegram)

Безкоштовна доставка по Україні для замовлень від 500 грн. ✅

 

Поділитись у соц. мережах
Вас може зацікавити:
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: