Як подовжити термін служби акумулятора (практичні поради)

Коли мотоцикл використовується регулярно, акумулятор залишається здоровим і зарядженим протягом декількох років. Але коли мотоцикл закидають в гараж, то аккумулятор може вийти з ладу за лічені тижні.

Для початку придбайте зарадний пристрій. Потім перевірте, чи є у вашого мотоцикла звичайний свинцево-кислотний акумулятор або  літій-полімерний. Літієві акумулятори залишаються рідкістю, але останнім часом вони стали більш поширеними на преміальних мотоциклах Honda, Ducati та BMW. Також зараз зростає ринок  літієвих акумуляторів. Використання свинцево-кислотного зарядного пристрою на літієвій батареї може зруйнувати його, тож перевірте який аккумулятор у вас.

Якщо припустити, що це звичайна свинцево-кислотна кислота (або будь-який із варіантів Gel / AGM, заснований на тій самій хімії), тоді вам добре використовувати майже будь-який основний зарядний пристрій для заряджання акумуляторів.

Кожен використовує унікальне програмне забезпечення, але в основному виконує ті самі дії:

  • - етап відновлення (якщо акумулятор глибоко розряджений);
  • - надання основного заряду для швидкого заповнення батареї;
  • - остаточний цикл зараджання, який використовує контрольований, розрахований потік енергії, щоб утримувати акумулятор зарядженим без надмірного заряджання.

 Більшість із зарядок є автоматичними і не потрібно робити що-небудь, окрім підключення до мережі.

Якщо у вас є літієвий акумулятор, вам потрібно буде використовувати зарядний пристрій, який підходить для цього типу акумулятора.

Як підключити зарядний пристрій для мотоциклів?

Використання затискачів «крокодилів». Кліпси підходять для короткочасного підключення, але роз'єм для підключення зручніший для довгострокового використання. Щоб підключити акумумлятор відкрутіть болти та зніміть клеми акумулятора, підєднайте «крокодили» на відповідну клему. Після заряджання не забудьте прикрутити клеми назад.

Що робити, якщо аккумулятор втратив потужність?

Якщо ви зберігаєте свій мотоцикл надворі, один із варіантів - використовувати зарядний пристрій на сонячній батареї. Це розумні зарядні пристрої, і їх низька вихідна потужність буде відновлювати розряджений аккумулятор і якщо ви просто тримаєте заряджену батарею в мотоциклі їх постійного струму в денний час має бути достатньо.

Інший варіант - вийняти акумулятор і зберігати вдома, де зовнішня температура не  буде критичною для акумулятора, де  й ви можете зарядити його звичайним розумним зарядним пристроєм. Це також дозволяє вам уважніше стежити за його станом, надаючи впевненості, що він "здоровим" повернеться у ваш мотоцикл. щойно з’явиться можливість.

 

✅ Уточнити деталі чи придбати новий акумулятор тут Мотодром сервіс

Купляй  у офіційного представника продукції MOTUL https://uamoto.com/shop/motul

Facebook Мотодром Сервіс

Або за телефоном +380992638596 (Viber, WhatsApp, Telegram)


Безкоштовна доставка по Україні для замовлень від 500 грн. ✅

Поділитись у соц. мережах
Вас може зацікавити:
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: