Як зареєструватись на сайті UAMOTO.COM


Щоб мати можливість користуватись повним функціоналом сайту, Вам необхідно зареєструватись.

Це займає кілька хвилин, для зручності - перегляньте ілюстровані підказки.

Увійдіть на сайт за адресою https://uamoto.com/ та у вкладці Мій профіль оберіть пункт Реєстрація

Наступний крок - у відповідних полях вкажіть Ваші ім'я, електронну адресу, основний номер телефону, придумайте надійний пароль та підтвердьте його. Натисніть кнопку Зареєструватися.

Далі, перейдіть в Мій профіль, оберіть розділ Мої налаштування. Перевірте чи правильно вказано ім'я, електронну адресу та контактний номер телефону. Також, для зручності в подальшому користуванні сайтом рекомендуємо Вам галочкою відмітити наявність месенджера на обраному номері телефону. Користувачі, що переглядають Ваші оголошення, бачитимуть біля вказаного номеру телефону відповідну позначку та зможуть зв'затись із Вами у зручний для них спосіб. Наприклад надсилати повідомлення та файли у месенджер на вказаний номер телефону. За необхідності - вкажіть додатковий номер телефону. Він відображатиметься в оголошеннях поруч із основним номером.

 

Все, Ви зареєстровані та можете користуватись функціоналом сайту без обмежень. 

Зверніть увагу - кожен зареєстрований користувач має можливість опублікувати 100 оголошень безкоштовно в будь-якій категорії сайту. Максимальний термін публікації кожного оголошення становить 1 рік.

Реєстрація на сайті UAMOTO.COM означає Ваше погодження із Договором публічної оферти та Правилами публікації оголошень

 

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: