Як створити свій магазин мототехніки або мотозапчастин на UAMOTO.COM


Для того, щоби зареєструвати свій мотобізнес з продажу мототехніки чи запчастин у нас на сайті, потрібно зареєструватись і відкрити вкладку “Мій профіль” і вибрати вкладку "Мій магазин"

Після чого вам відкриється персональна сторінка , де ви можете стоврити персональну рекламу себе, як магазину мототехніки чи мотозапчастин, обов'язково введіть назву організації та опишіть яким саме напрямком мотобізнесу ви займаєтесь.

 

 

Обов'язково добавляйте фото та сайт вашого магазину та вказуйте вашу адресу, оскільки потенційні клієнти легко зможуть вас знайти.

Після чого виберіть категорію магазину, тобто те, чим ви займаєтесь.Та оплачуйте за преміум рейтинг на термін до 1 року. В такому випадку, вас бачитиме вся Україна як Магазин мотобізнесу і всі оголошення, які ви створите від імені даного аккаунту будуть мати вищий рейтинг. Оплатити за послугу "мій магазин" легко та зручно. Можна оформити на термін від 1 місяця до 1 року. Ціна від 150 грн за 1 місяць до 1300 грн за цілий рік користування.

 

 

Після того, як ви поповнили баланс рахунку, та оплатили послугу"мій магазин", він зареєстрований на термін який ви обрали.

Вітаємо вас в команді та приємного вам користування.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: