Як швидко продати скутер за вигідною ціною


Сьогодні обговоримо питання місць продажу скутерів в Україні.

Ви - щасливий власник скутера, процес експлуатації якого був наповнений надзвичайно приємними і радісними моментами. Але в житті бувають різні ситуації: поломки, занадто низькі технічні показники або скутер взагалі більше не потрібен. З'являється питання - як і де продати скутер, причому зробити це так щоб і швидко і вигідно?

Продати скутер, особливо в гарному технічному та візуальному стані, сьогодні не складно, але для більшості людей залишається важливим фактор ціни продажу вартості, адже кожен продавець хоче продати за вигідною ціною (як найдорожче), а покупець намагається заощадити, сторгувавшись на максимально низьку ціну.

Варіантів продажу скутера багато, розглянемо найкращі:

 • Продати друзям чи знайомим;
 • Продати на місцевому авто \ мото базарі;
 • Продати через комісійний магазин мототехніки;
 • Продати через оголошення в Інтернет;

 

Продаж скутера друзям або знайомим людям. 

Чи варто робити це? Адже, якщо із скутером можуть бути технічні проблеми, це швидше за все вплине на ваше спілкування. Або доведеться ще й вчити їздити на скутері, допомагати із ремонтами та обслуговуванням проданого скутера. А потім знову нести за це відповідальність. Вам це потрібно?

Продати скутер на місцевому авто \ мото ринку.

Шанси продати скутер таким чином є, і достатньо хороші. Адже в таких місцях багато потенційних покупців і якщо ваш скутер має хороший стан - можливий швидкий продаж. Хоча є суттєві мінуси даного варіанту продажу скутера. Ринок локальний і не завжди поруч - доведеться доставляти скутер туди своїм ходом або організовувати доставку, а це додаткові витрати. Адже не завжди можна продати скутер на авто \ мотобазарі із першого разу. Через кілька виїздів підніметься питання рентабельності такого виду продажу, тому що витрати на транспортування скутера є, покупці хочуть торгуватись, а ще ж хочеться як мінімум не продати скутер собі у збиток. Якщо врахувати сезонність такого транспортного засобу як скутер, то продаж скутера на ринку насправді не такий вже й привабливий варіант.

Продати скутер через комісійний магазин (мотосалон).

Хороший варіант, але слід врахувати, що вам слід залишити скутер в магазині до моменту його продажу (якщо він продасться). Також потрібно пам'ятати - за допомогу із пошуком покупця на ваш скутер, комісійний магазин візьме із суми продажу певний відсоток грошей. Слід наперед обговорити всі умови зберігання та оплати, на яких ви доручаєте магазину продати ваш скутер.

Продати скутер через оголошення в Інтернеті.

З точки зору економії особистого часу та аудиторії потенційних покупців, це оптимальний варіант. Вам просто потрібно зробити якісні фотографії та відео вашого скутера, зробити детальний опис технічного стану і роботи, визначитись із ціною і розмістити одне або кілька оголошень на спеціалізованих сайтах в мережі Інтернет. Зацікавлений покупець зможе в зручний час переглянути фото та відео, прочитати опис, пошукати в інтернеті відгуки про таку модель скутера і визначитись, хоче він придбати ваш скутер чи ні. 

Але навіть у складанні оголошення про продаж скутера є свої нюанси:

 • Ефективність і швидкість продажу можуть збільшити заголовки "продам скутер терміново". Це може спровокувати покупця зробити покупку, тому що ви плануєте продати скутер зараз і без зволікань.
 • Ряд супутніх бонусів та аксесуарів, таких як "безкоштовна доставка" або в "шолом в подарунок" допоможуть покупцю зосередитися на самому продажу, а не конкретній ціні скутера.
 • В оголошенні слід вказувати точну інформацію, із усіма нюансами, точним описом і фотографіями. Чим більше якісної інформації - вищі шанси продати швидко.
 • Очевидно, перед продажем необхідно адекватно оцінити свій скутер і визначитись із його розумною ціною. У цьому випадку можна розраховувати на хорошого і цілеспрямованого покупця.

 

Продати скутер через Інтернет легко і цілком можливо, але слід враховувати що сайти, на яких розміщують оголошення про продаж речей і транспорту бувають різними. 

Як обрати місце для продажу скутера в Інтернеті?

Місцем де можна розмістити оголошення про продаж скутера можуть бути:

 • Соціальні мережі - Facebook, Instagam;
 • Мобільні месенджери - групи Viber, Telegram;
 • Тематичні форуми;
 • Сайти - дошки оголошень;

 

Ці місця мають одну загальну, але ключову особливість - відвідуваність користувачами. Для нашого завдання "швидко продати скутер за вигідною ціною" ця особливість є надзвичайно важливою. Велика кількість відвідувачів сайту чи форуму або підписників групи не завжди є показником ефективності донесення інформації від продавця до покупця. Хоча низька кількість користувачів це теж погано. Адже саме від того, наскільки добре потенційний покупець ознайомиться із інформацією про цікавий йому об'єкт покупки (скутер), залежить  прийняття рішення про покупку. Тобто робимо перший висновок - сайт, форум чи група в мобільному месенджері мають бути не просто із великою кількістю відвідувачів чи підписників, а чітко тематичними. Продати скутер в інтернеті за допомогою "групи-барахолки всього для всіх" буде вкрай важко.

Продати скутер через соц. мережі та мобільні месенджери.

Важливо розуміти, що соц.мережі це, перш за все, місце спілкування мільйонів людей. Соц.мережі це надзвичайно потужний потік інформації. Ваш пост, про продаж скутера, на власній сторінці чи в групах (навіть призначених для продажу мото транспорту) вже за кілька годин просто загубиться серед тисяч інших публікацій, що відображаються в стрічках новин користувачів. Навіть якщо його побачить потенційний покупець, він (покупець) швидше за все відкладе розгляд покупки скутера на інший час, оскільки тут він задля спілкування. Врахуйте і той факт, що саме під постами в соц.мережах користувачі часто безпідставно залишають коментарі які, мяко кажучи, не сприяють або взагалі ставлять крапку на можливості продати той же скутер.

Продати скутер за допомогою групи у Viber або Telegram.

Давайте говорити правду. Ви любите отримувати надокучливі сповіщення в мобільний месенджер та перевантажувати пам'ять смартфону фотографіями чужої мототехніки? Наприклад, в групах Viber, де є багато користувачів, ваше повідомлення до кінця дня буде на далекому місці. Якщо ви врахуєте той факт, що пошук та збереження необхідної інформації в месенджерах це не надто зручний процес, то зрозумієте - спроби продати скутер через мобільні месенджери не будуть надто успішними. 

Продати скутер на тематичних форумах.

Дуже складний варіант процесу продажу скутера. Перш за все тому, що тематичні форуми про скутери в Україні можна порахувати на пальцях однієї руки. По-друге - форум вже давно не популярне місце для спілкування людей. Раніше, щоб створити форум, слід було оплатити створення самого форуму, його публікацію в мережі Інтернет та хостинг (віддалений компютер, на якому розміщувався програмний код самого сайту-форуму). Сьогодні - в еру смартфонів, в самих соцмережах та месенджерах можна створювати менш функціональні, але безкоштовні аналоги форумів - групи. Саме ця доступність смартфонів та безкоштовність соц.мереж та месенджерів зробила форуми мало популярними і, як наслідок, такими що мають низьку відвідуваність.

Продати скутер через спеціалізований сайт оголошень.

Це - зручний та ефективний спосіб продати скутер в Україні. Не завжди швидко, але практично в кожному випадку скутер продається за взаємовигідною для обох сторін ціною. Давайте на прикладі сайту розглянемо переваги даного способу продажу скутера.

Основною перевагою сайту UAMOTO.COM є хороша відвідуваність цільовими користувачами, оскільки:

 • Сайт ефективний інформаційний довідник для всієї мото України - адреси і контакти корисних локацій;
 • Користувачам доступна зручна публікація оголошень в бажану категорію - простіше ніж в конкурентів;
 • Кожне оголошення публікується на сайті безкоштовно - для всіх доступно 100 безкоштовних оголошень;
 • Термін публікації безкоштовного оголошення до 1 року - не потрібно постійно оновлювати публікацію;
 • В кожній категорії товарів є велика кількість підписників на нові оголошення - дійсно ефективні продажі;
 • Сайт повністю оптимізовано під всі типи мобільних пристроїв - зручно переглядати оголошення будь-де;
 • Доступний мобільний додаток для Andorid - завантажити додаток;

 

Щоб почати користуватись перевагами нашого сайту та публікувати оголошення про продаж скутерів безкоштовно - просто зареєструйтесь. Далі все просто та зручно.

Бажаємо Вам успіхів та вдалих продаж!

✅ Уточнити деталі тут Мотодром сервіс

Прокат скутера тут MotoprokatBest

Купляй  у офіційного представника продукції MOTUL https://uamoto.com/shop/motul

Facebook Мотодром Сервіс

Або за телефоном +380992638596 (Viber, WhatsApp, Telegram)


Безкоштовна доставка по Україні для замовлень від 500 грн. ✅

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: