Як правильно їздити по бездоріжжі на квадроциклі чи мотовсюдиході


 

Як правильно їздити по бездоріжжі

Як кажуть лікарі, найкраще лікування - це профілактика. Це справедливо і до їзди на квадроциклах чи мотовсюдиходах по поганих дорогах - краще не вирішувати проблему, як виїхати з бруду, а постаратися не застрягти. Тут допоможуть кілька простих рекомендацій.

Знизьте тиск в шинах. При русі по дуже складній ділянці дороги рекомендується трохи знизити тиск в шинах - так ви збільшите контакт шини з грунтом і понизите питомий тиск на грунт, тим самим підвищивши шанси подолання бездоріжжя. Але занадто спускати колеса не можна, так як є ризик втратити або зіпсувати шини.

Рухайтеся рівно. Долати складні ділянки дороги необхідно рівно, на невеликій швидкості, без ривків, гальмувань і розгонів. Будь-яке різка зміна швидкості може викликати пробуксовку коліс з подальшим заривання в бруд.

Рухайтеся без зупинок. Зупинившись, ви ризикуєте більше не зрушити з місця - при рушанні майже гарантовано виникне пробуксовка коліс з заривання в бруд.

Постійно Підрулюйте. При русі по поганій ділянці дороги рекомендується часто, але з невеликою амплітудою повертати кермо вправо-вліво, злегка послабивши хват руками. У такому режимі руху колеса будуть чіплятися за твердий грунт, знижуючи ймовірність пробуксовки.

Уникайте колії. Зазвичай на складних ділянках доріг є глибокі наїжджені колії - від них необхідно триматися подалі, так як потрапивши в колію, ви ризикуєте сісти «на днище».

Як правило така техніка, як квадроцикл чи мотовсюдихід обладнана лебідкою, проте, що ж робити тоді, коли лебідки у вас немає і нікому вас витягнути та ви застрягли в багнюці, тоді необхідно згадати всі доступні способи виїхати без сторонньої допомоги. https://uamoto.com/articles/moto-ukraina/yak-vyyikhaty-z-bezdorizhzhya-yakshcho-vy-zastryahly 

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: