Як правильно обрати мотоштани


Мотоштани - це такий же важливий елемент екіпіровки мотоцикліста, як шолом або рукавички вони не являються повсякденним одягом, їх завдання в тому, щоб забезпечити комфорт і додаткову безпеку при їзді на мотоциклі.

Основні функції мотоштанів:

  1. захист від дощу і низьких температур;
  2. забезпечення свободи руху;
  3. поліпшення комфорту посадки пілота та ін.

Їзда на мотоциклі має свою специфіку, з урахуванням якої водій повинен мати надійний захист тіла при падінні, а також зберігати гнучкість і маневреність. Всі ці вимоги враховуються при розробці нових моделей мотоштанів, що відрізняються особливим анатомічним кроєм, що не утрудняє рух. Особлива увага приділяється вибору матеріалу для екіпіровки. Штани шиють з якісного трикотажу, що не сковує коліна і володіє оптимальною еластичністю, щоб не створювати зайвого тиску.

Не останню роль відіграє дизайн - екіпірування повинна виглядати стильно, допомагаючи створювати образ вільної людини, якій подобається рух і швидкість. Для підвищення безпеки водіїв мотоштани комплектуються захисними елементами - вставками на стегнах і колінах, які відповідають встановленим стандартам. Для поліпшення вентиляції екіпірування передбачає додаткові канали або знімні вкладки.

Яким критеріям повинно відповідати якісне екіпірування:

  1. захист колін і вільний крій;
  2. наявність додаткової підкладки;
  3. водонепроникність;
  4. щільний пояс в районі попереку (захищає від продування).

Віддавайте перевагу добре зшитим і ергономічним мотоштанам з гарним дизайном. Екіпірування повинне бути максимально комфортним. Практично всі якісні моделі мають вільний крій зверху і поступове завуження до низу (одяг не повинен чіплятися за різні елементи байка). Особливо зручні мотоштани з блискавкою в нижній частині, яке спрощує процес надягання черевик. Також багато виробників передбачають наявність на штанах світловідбивних елементів, вони попереджають інших водіїв про наближення мотоцикла (підвищують видимість в темний час доби). Купуйте екіпірування, відповідно вашим уявленням про комфорт і забезпечуйте захист в складних ситуаціях на дорозі завдяки мотоштанам.

✅ Замовити або уточнити деталі тут Мотодром сервіс

Замовити засоби догляду за екіпіруванням

Купляй  у офіційного представника продукції MOTUL https://uamoto.com/shop/motul

Facebook Мотодром Сервіс

Або за телефоном +380992638596 (Viber, WhatsApp, Telegram)


Безкоштовна доставка по Україні для замовлень від 500 грн. ✅

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: