Утилітарний квадроцикл Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff-lock

Лінійка Kodiak — відоме ім'я у світі великих утилітарних всюдиходів. Ми доповнили її надійною моделлю Kodiak 450 EPS Alu Diff Lock, яка виводить клас середніх утилітарних всюдиходів на принципово новий рівень. Оснащений надійним шасі та високомоментним двигуном всюдихід Kodiak 450 EPS Alu Diff Lock — це невтомний працівник, здатний перевозити до 120 кг вантажу на багажниках і буксирувати до 600 кг. Тепер ви можете долати пересічену місцевість із необхідним інструментом, провізією та знаряддям!

Краса роботи

Завдяки зручним технологіям, вражаючій міцності та традиційній для Yamaha надійності всюдихід Kodiak 450 EPS Alu Diff Lock здатен виконувати найважчу роботу в найекстримальніших умовах. Краща в галузі система приводу On-Command надає можливість із легкістю перемикатися між приводом на 2 колеса, повним приводом чи навіть повним приводом із блокуванням диференціала за допомогою однієї кнопки, а завдяки автоматичній трансмісії Ultramatic виконання будь-якої задачі стає простою і веселою пригодою.

З точки зору комфорту і зручності цьому квадроциклу немає рівних! А коли робота закінчиться, цей універсальний помічник додасть нових барв у ваше дозвілля.

Короткий огляд квадроцикла Yamaha Kodiak 450

  • Універсальний та практичний квадроцикл
  • Найміцніша трансмісія серед усіх аналогічних квадроциклів на ринку
  • Комфортний, обладананий додатковими інструментами та простий у використанні
  • Компактний дизайн кузова з достатнім простором для комфортної їзди
  • Зручне та легке керування завдяки вбудованому електропідсилювачу керма
  • Стабільна та передбачувана підвіска
  • Понижена передача для транспортування важких вантажів та бездоріжжя
  • Примусове блокування переднього диференціалу 
  • Ідеальна вмістимість багажних платформ

Двигун Yamaha об'ємом 421 куб. см з системою електронного керування впорскуванням пального

Всюдихід Kodiak 450 EPS Alu Diff Lock впорається з найскладнішою місцевістю завдяки 421-кубовому одноциліндровому двигуну з рідинним охолодженням, який забезпечує потужний і плавний крутний момент на низьких обертах. Електронна система впорскування пального полегшує холодний і гарячий запуск двигуна на різних висотах і гарантує надійну й економічну роботу за будь-яких умов.

25-дюймові шини з широким протектором та алюмінієвими дисками

Для оптимального зчеплення з поверхнею навіть у найскладніших умовах модель Kodiak 450 EPS Alu Diff Lock оснащено спеціально розробленими передніми й задніми шинами на легких алюмінієвих дисках. Надзвичайно широкі передні шини AT 25x8–12 та задні шини AT25x10–12 із всюдихідним малюнком протектора забезпечують додаткове зчеплення під час їзди по багнюці, снігу та камінню.

Довгохідні наповнені газом передні та задні амортизатори KYB

Універсальна незалежна підвіска з подвійним поперечним важелем забезпечує 171-міліметровий хід переднього колеса і 189-міліметровий хід заднього колеса, полегшуючи пересування в екстремальних умовах. А завдяки своїй здатності витримувати удари, колії та інші перешкоди регульовані амортизатори KYB, що працюють на газі, забезпечують комфорт протягом всієї поїздки

Система приводу On-Command® 2WD/4WD/блокування диференціалів

Моделі Kodiak 450 Alu Diff Lock оснащено зручною системою On-Command®. Вона забезпечує повний контроль і дає змогу швидко перемикатися між приводом на 2 колеса, повним приводом чи навіть повним приводом із повним блокуванням диференціала, щоб ви могли вибрати найоптимальніший варіант для будь-яких умов місцевості й типів поверхні.

Електропідсилювач керма (EPS)

Модель Kodiak 450 EPS Alu Diff Lock оснащено електропідсилювачем керма (EPS), спеціально розробленим, щоб забезпечувати оптимальний баланс між допомогою водієві та природнім і приємним відчуттям від керування. За додаткове освітлення в моделі EPS відповідає потужна галогенна фара дальнього світла, установлена на кермі.

Автоматична трансмісія Ultramatic® CVT

Безступенева автоматична трансмісія Ultramatic® робить кожну подорож простою та приємною як для досвідчених водіїв, так і для тих, хто лише знайомиться з класом середньорозмірних утилітарних всюдиходів. ЇЇ надійний клиноподібний ремінь забезпечує плавне прискорення, а високотехнологічна повнопривідна система гальмування двигуном моделі Kodiak 450 EPS Alu Diff Lock надає додаткову впевненість і керованість на спусках.

Точна та легка керованість

Середній утилітарний всюдихід Kodiak 450 EPS Alu Diff Lock неймовірно комфортний навіть під час тривалих поїздок, тому він ідеально підходить як для роботи, так і для розваг. Завдяки низько розташованому центру ваги спеціально розроблене шасі забезпечує точне, спритне та впевнене керування для максимального задоволення від катання, а двигун, встановлений на спеціальних кріпленнях, які зменшують вібрацію, гарантує надзвичайну плавність їзди.

Компактний розмір корпусу з повнорозмірною ергономікою

Обравши модель Kodiak 450 EPS Alu Diff Lock, ви отримаєте краще від обох платформ: цей середньорозмірний утилітарний всюдихід поєднує стильну й компактну конструкцію кузова, яка забезпечує високу маневреність на пересіченій місцевості, з просторою та зручною посадкою, яка гарантує тривалий комфорт під час роботи й відпочинку.

РК-панель приладів на кермі

Рідко-кристалічна панель приладів, встановлена на кермі, обладнана нейтральними, реверсивними і паркувальними індикаторами зліва, а також поруч знаходяться показники температури охолоджуючої рідини, а управління двигуном і індикатор включення 4WD знаходяться справа. І щоб тримати вас в курсі під час поїздки, РК-дисплей включає в себе спідометр, одометр, лічильник пробігу, лічильники часу роботи / обслуговування і лічильник пального.

Вихід утилітарного квадроцикла середніх розмірів на новий рівень

Модель Kodiak 450 EPS Alu Diff Lock має ту саму надійну, функціональну та зручну конструкцію, що й повнорозмірний Kodiak 700. Завдяки безлічі особливостей, які спрощують технічне обслуговування, зокрема легкому доступу до повітряного фільтра чи масляного щупа, цей міцний середньорозмірний утилітарний всюдихід здатен ефективно працювати за найважчих умов.

Лебідка WARN VRX 25

Щоб підтвердити статус утилітарного всюдихода, середньорозмірну модель Kodiak 450 EPS Alu Diff Lock обладнано потужною лебідкою WARN VRX 25. Цей надійний всюдихід, здатний перевозити 40 кг на передньому багажнику, 80 кг на задньому багажнику й буксирувати 500 кг, готовий невтомно працювати на фермі, у стайні чи в лісі.

Вартість квадроцикла Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff-lock - від 341 550 грн.

Купити або замовити квадроцикл Yamaha Kodiak 450 можна у найближчого офіційного дилера Yamaha - в мотосалоні Yamaha Мотодром. 

Веб-сайт офіційного дилера в Івано-Франківській області: https://yamaha-motor.if.ua

Адреса мотосалону: місто Івано-Франківськ, вулиця Ребета 4в.

Відділ продажу техніки та сервісу: +38 (068) 199-00-54

Відділ продажу екіпірування та аксесуарів: +38 (095) 444-51-46

 

 

В даній статті використано текстові та графічні матеріали із офіційного сайту Yamaha Motor Україна 

 

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: