Страхування для мотоциклістів це необхідність

Мотоциклісти гинуть на дорогах в 29 разів частіше автомобілістів.

  Шанси загинути на дорогах в ДТП у мотоциклістів в 29 разів вище, ніж у автомобілістів. До такого висновку прийшов співробітник Північно-Західного університету США економіст Ян Сейвідж, повідомляє The Washington Post. Провівши глобальне дослідження статистики аварійності із загиблими і постраждалими з 2001 по 2020 рік, він вирахував, що мотоциклісти, які щодня протягом року здійснюють поїздки середньою довжиною 24 км, можуть загинути в дтп з ймовірністю 1 до 860. Для прикладу статистика із світу авіаперельотів стверджує - ризик загинути в авіакатастрофі оцінюється як 1 до 85 тис. за умови, якщо людина щодня буде здійснювати перельоти протяжністю 800 км. 

Гинуть тому що не помічають.

  Мотоциклістів в Україні не так багато, як, наприклад, в США, але частка жертв серед всіх загиблих в ДТП на дорогах є дуже високою. Основна причина загибелі мотоциклістів - недотримання водіями автомобілів правил маневрування. Вони досі не можуть звикнути до сусідства з мотоциклами на дорогах, а за зиму зовсім забувають про існування байкерів і, як правило, пік аварій припадає саме на весну. 

Швидкість - це наркотик.

  Але і самі мотоциклісти зізнаються, що допускають ряд серйозних порушень на дорогах. Достеменно відомо, що найчастіше смертельні ДТП стаються коли мотоциклісти їздять з перевищенням швидкості і допускають таке порушення, як рух між смуг. Далі в списку порушень слідують їзда без шолома і перестроювання без вмикання сигналів повороту.

Наслідки мото ДТП.

  Кількість смертельних випадків та випадків серйозної шкоди для здоров'я фіксується більше саме в ДТП за участю мотоциклістів, яких лікарі в лікарнях вже давно називають «донорами». Тож, що відбувається в моменти коли мотоциклісту «підфартило» втрапити в мото ДТП і вижити? В силу специфіки двохколісного транспорту, водій та пасажир є малозахищеними та можуть отримати досить значні ушкодження навіть за умови відносно легкої ДТП. Згідно ПДР - водій мотоцикла (скутера) зобов'язаний одягати шолом. Але решту частин тіла залишаються фактично не захищеними. Повне екіпірування для мотоцикліста хоч і захищає значно краще, але воно теж не панацея, оскільки не вбереже від більшості видів складних переломів кінцівок та ударів по життєво важливих частинах тіла. Отже, беззаперечний факт - керування мотоциклом, чи іншим двохколісним видом транспорту, несе серйозну загрозу життю та здоров'ю водія. Саме головне в таких ситуаціях - наслідки мото ДТП непередбачувані, і якщо все ж таки це сталось то неочікуваних фінансових витрат не уникнути.

Страхівка для мотоцикліста.

  Кошти на лікування та реабілітацію постраждалих це головна фінансова сторона мото ДТП. І найчастіше їх просто невистачає або немає зовсім. Так, кошти можна зібрати за допомогою друзів або взяти кредит чи знайти інші варіанти. Однак, не слід забувати, що в такому випадку втрачається цінний час і шанси отримати неякісне лікування і, як наслідок, залишившись непрацездатним отримати інвалідність, значно зростають. На допомогу може прийти послуга страхування життя та здоровя мотоцикліста. Такий вид страхування є стандартною практикою за кордоном, але ще мало поширений в Україні. 

Just Ride Insurance.

  Страхівка «Просто їдь» - це дослівний переклад назви послуги страхування від американської копанії Metlife Inc., що пропонує клієнтам широкий спектр страхових послуг. MetLife займає лідируючі позиції у ринках США, Японії, Латинської Америки, Азіатсько-Тихоокеанського місцевого, Європи та Блізького Сходу. Єдиним офіційним партнером в сфері страхування життя та здоровя мотоциклістів в Україні є приватне акціонерне товариство «МетЛайф» (ЄДРПОУ 32109907). Офіційний сайт - just-ride.com.ua 

Вибір досвідчених.

 Денис Здоровий. Саме завдяки йому найбільша страхова компанія світу почала страхувати мотоциклістів в Україні. Денис активний учасник мотоспільноти з 2012 року, після пережитої власної трагедії вирішив, що не можна сидіти склавши руки та з болем у серці спостерігати за черговими сумними новинами з українських доріг. В бізнес-сфері Денис відомий як антикризовий менеджер, започаткував декілька компаній й побудував не одну команду професіоналів. У 2008 році отримав нагороду «Найкращий молодий підприємець року м. Києва». Зараз має на меті започаткувати в Україні культуру страхування та відповідального, безпечного керування мотоциклами.

«Той, хто отримує насолоду від їзди на мотоциклі – ніколи не відмовиться від неї. Мусимо зробити цю насолоду більш безпечною та захищеною, а ставлення до неї – більш відповідальним»

(Денис Здоровий, Just Ride Insurance online / Just Ride Facebook )

«Не вагайтесь - страхування життя та здоровя від Just Ride Insurance, не зробить Ваші поїздки на мотоциклі більш безпечними, але в разі потреби гарантовано допоможе Вам боротись із їхніми неприємними наслідками»

(Команда UAmoto.com)

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: