Швидка публікація оголошень на сайті UAMOTO.COM


  Іноді, у користувачів сайту з тих чи інших причин немає можливості зареєструватись на сайті, тому ми пропонуємо спрощений варіант швидкої публікації оголошень в будь яку категорію, без реєстрації та збереження реєстраційних даних користувача.

  Для цього просто натисніть кнопку + ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ, додайте фотографії товару чи послуги, вкажіть вартість та заповніть всі необхідні поля. Після натискання кнопки Публікація оголошення - Ваше оголошення буде розміщено на сайті в обраній категорії. При цьому, кожному користувачу, що публікує оголошення на сайт без реєстрації слід знати, що для оголошень від незареєстрованих користувачів діють наступні обмеження:

- Таке оголошення дійсне та відображається на сайті протягом 7 днів. Далі - автоматичне видалення.

- Після публікації, оголошення від незареєстрованого користувача неможливо редагувати або рекламувати.

- Оголошення, вміст яких порушує Правила публікації оголошень - видалятимуться негайно і без попереджень.

- Незареєстрованим користувачам, що постійно порушують Правила публікації оголошень - доступ до сайту може бути обмежено без додаткових пояснень та попереджень.

 

  Щоб опублікувати оголошення без обмежень, із можливістю подальшого редагування та на термін публікації  понад 7 днів будь-ласка, зареєструйтесь на сайті. Як це зробити - читаємо тут.

Зверніть увагу - кожен зареєстрований користувач має можливість опублікувати 100 оголошень безкоштовно в будь-якій категорії сайту. Максимальний термін публікації кожного оголошення становить 1 рік.

Кожен користувач сайту UAMOTO.COM публікуючи оголошення на сайті без попередньої реєстрації, приймає умови Договору публічної оферти та Правила публікації оголошень.

 

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: