Правильний шолом для снігоходу. Поради


Існує думка, що шолом для снігохода, потрібен тільки для захисту голови водія від травм і падінь. Це помилкове судження, та як в першу чергу даний аксесуар має забрало, яке запобігає потраплянню снігу та бруду в обличчя. Також він чудово захищає водія від зустрічного вітру і холодної температури. В цілому, звичайний шолом для снігохода є цілим комплексом, який забезпечує зручність, безпеку і комфорт при водінні.

На ринку представлено безліч варіантів, що відрізняються зовнішнім виглядом, ціною і призначенням. Серед них варто виділити чотири основні типи:

  1. Шолом-модуляр зі спеціальним електросклом. Особлива конструкція, дозволяє використовувати його при низьких температурах, не знімаючи його при зупинці. Забрало виготовляється з якісних матеріалів, які не пітніють навіть при тривалій їзді. Тип модуляр - це оптимальний вибір для щоденного використання, і він є комфортним, теплим і володіє відмінним захистом.
  2. Шолом-інтеграл . Полегшена відкрита модель, призначена для теплої погоди і нешвидкої їзди. З головних переваг цього типу, варто відзначити невисоку ціну, легкість і міцність, а також необхідність використання додаткового забрала або окулярів.
  3. Для кросової їзди. Вузькоспеціалізовані моделі, призначені для спорту і екстриму. Такий шолом буде чудово захищати свого власника від будь-яких травм. Це обумовлено спеціальною конструкцією з безліччю ребер жорсткості і збільшеною нижньою частиною. З головних переваг такого типу, варто відзначити легкість, міцність і зручність. Але такий тип вимагає покупки додаткових захисних окулярів, які повинні ідеально прилягати до корпусу.
  4. Нестандартні конструкції. До даної категорії відносяться вироби різних оригінальних конструкцій, на зразок системи підігріву. Такий шолом створений для вирішення конкретних завдань і тому його вартість може значно перевищувати ціну звичайних конструкцій.

При виборі першого шолома для снігохода, потрібно чітко визначитися з розмірами. Для цього слід міряти його тільки з підшлемником. Під час примірки, потрібно оцінити, як сидить аксесуар, він повинен прилягати до голови, але в той же час не тиснути.

Наступним важливим моментом стане вибір внутрішньої обробки. У якісних моделях середньої цінової категорії використовуються спеціальні матеріали, які не викликають алергічних реакцій і відмінно вбирають піт. Також такі моделі мають відмінний захист і подвійні скельця, Варто зазначити що моделі з внутрішнім підігрівом, призначені для екстремальних умов, в яких температура повітря може падати нижче ніж -30. В іншому випадку, покупка такого виробу, буде недоцільною.

Кожен водій снігохода, повинен підійти до питання про покупку захисту з повною серйозністю. Не можна економити на власній безпеці і комфорті, але не слід переплачувати за непотрібні функції. Якісний шолом - це надійний який не сковує рухи, що не заважає при їзді, який має спеціальне скло, на яких не скупчується конденсат, а також є чудовим захистом від травм і падінь.

Купляй  у офіційного представника MOTUL  засоби догляду для твоєї екіпіровки https://motodrom.com.ua/

Telegram канал https://t.me/MOTUl_moto_auto

Instagram https://www.instagram.com/motul_franyk/

Viber, Whats App, Telegram  тел. +380992638596

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: