Поняття про Alipay

Alipay – це популярна платіжна система, яку спеціально розробили для сайту AliExpress. Послуга Alipay стала доступна для користувачів в 2004 році. В даний час сервіс використовують більш ніж 450 тисяч комерційних компаній. Також для зручності користувачів не так давно розробили спосіб оплати покупок прямо з мобільного пристрою. За статистичними показниками на грудень 2010 року, кількість користувачів платіжної системи перевищила позначку в 550 мільйонів чоловік. Середня кількість транзакцій протягом доби становила близько 85 мільйона, що в грошовому вираженні дорівнює 385 мільйонів доларів. Також платіжна система Alipay (що це, ми вже розібралися) співпрацює з 65 великими фінансовими організаціями, такими як Visa, MasterCard та іншими. 

 

Alipay: переваги і недоліки

 • Alipay, як і будь-яка інша платіжна система, має свої переваги і недоліки.
 • Переваги Alipay:
 • Простота і легкість використання при оплаті покупок за допомогою прив'язаних банківських платіжних карток.
 • Оперативне повернення коштів за невиконані та скасовані угоди.
 • Для користувачів платіжної системи постійно проводяться додаткові знижки та акції на сайті.
 • Недоліки:
 • Невелика кількість способів поповнення гаманця.
 • Не передбачено виведення коштів.

Незважаючи на незначні недоліки, ця платіжна система відмінно справляється зі своїм призначенням. Це можуть підтвердити тисячі хвалебних відгуків задоволених покупців.

Реєстрація в системі

Перш ніж оплачувати покупки через платіжну систему Alipay, необхідно пройти нескладну процедуру реєстрації. Для цього користувачеві потрібно буде заповнити наступні дані:

 • Особисті дані (ім'я, вік, місце розташування тощо)
 • Адреса електронної пошти.
 • Номер мобільного телефону.
 • Дані банківських платіжних карток.

Процедура реєстрації проводиться один раз, тобто в майбутньому користувачеві більше не знадобиться вводити в систему аналогічні дані. Перед тим як почати реєстрацію, користувачеві необхідно завести свій аккаунт на сайті AliExpress. Потім в персональному меню потрібно натиснути кнопку "Мій Alipay" і почати процедуру реєстрації. Як правило, після переходу в платіжний сервіс за замовчуванням встановлена англійська мова, але її можна змінити і проходити реєстрацію на Alipay російською мовою.

На Alipay ви можете додати свої банківські картки.

Як користуватися гаманцем Alipay?

Після поповнення гаманця всі наявні на ньому кошти можна витратити на покупки в мобільному додатку або на сайті AliExpress.com. Для цього необхідно покласти товари, що сподобалися у "Корзину" і натиснути кнопку "Оплатити". Способи оплати будуть представлені кілька варіантів, з яких потрібно вибрати гаманець Alipay. З 1 січня 2017 року трохи змінилися правила користування платіжною системою Alipay. Це торкнулося оплати товарів з використанням внутрішнього балансу, оплата за допомогою банківських платіжних карток через систему залишилася незмінною. Справа в тому, що сайт AliExpress відмовився від використання внутрішнього балансу для оптимізації своїх платіжних процесів. Тому користувачі більше не зможуть зберігати свої грошові кошти на гаманці Alipay. Що це змінить при оплаті покупок? Ніяких серйозних змін цей факт за собою не несе. Просто користувачі більше не зможуть здійснювати покупки без використання банківської платіжної картки і зберігати в електронному гаманці цієї платіжної системи свої гроші. В іншому весь процес користування Alipay залишається незмінним.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: