Подорож на мотоциклі вночі. На що потрібно звернути увагу?


Одна справа, коли ви свідомо виїжджаєте в місто після заходу, інше, коли змушені повертатися додому, не маючи з собою необхідних предметів екіпіровки - прозорого візору, наприклад.

Які проблеми чекають мотоцикліста вночі?

  1. Осліплення фарами машин, ліхтарями уздовж доріг
  2. Неосвітлені ділянки дороги
  3. Лихачі, самоучки і випили зайвого люди
  4. Зниження температури, зміна погоди
  5. Втома

Осліплення фарами машин, ліхтарями уздовж доріг

Одна справа, коли ти продуманий і возиш з собою прозорий візор саме на такий випадок, інше, коли прозорого візору немає і доводиться їхати на потемки.

Для того, щоб не возити з собою кілька візору у компанії Icon існують фотохромні пінлокі Proshield, які встановлюються на візор Icon Airmada, Alliance, Alliance GT, Airframe, Airframe Pro, Variant. Суть пінлока полягає в затемнення покриття, яке реагує на пряме попадання сонячного світла. Пінлок залишається прозорим при попаданні штучного світла фар і ліхтарів.

Ще одним виходом із ситуації по заміні візору буде покупка шолома з вбудованими очками. Безпрограшний варіант для будь-якого класу мотоциклів. У сонячну погоду ви користуєтеся окулярами, а в нічні прогулянки просто забираєте їх.

Що б вас не засліплювало зустрічним світлом фар, намагайтеся не дивитися на джерело світла. Відводите погляд трохи в сторону, дбайте про те, як ваш зір перебудовується при різких змінах освітленості.

  • Неосвітлені ділянки дороги

Коли немає освітлення, намагайтеся їхати з меншою швидкістю. Візьміть за правило тримати швидкість так, щоб ваш гальмівний шлях не перевищував ділянки дороги, освяченого фарами вашого мотоцикла.

  • Лихачі, самоучки і ті що випили зайвого

Якщо подивитися на статистику, виявиться, що основні біди і аварії вночі трапляються через порушення правил дорожнього руху. Мотоциклістам не поступаються дорогу, самі мотоциклісти грають в «шашечки» чи не очікують появи таксі на перехресті, водій якого теж по сторонам не дивитися, ось і зустрічаються два розсіяі самотності, через те, що ніхто не подумав пригальмувати перед перехрестям .

Любителі поганятися, звичайно, розуміють, на який ризик ідуть, але рідко пам'ятають, яку загрозу становлять для інших

Крім лихачів вночі в місто виїжджають самоучки. Логіка таких людей проста - вночі дороги не сильно завантажені, пробок немає, якщо впав, то не в трафіку, можна спокійно поїздити по місту, нікому не заважаючи, звикнути до поведінки на вулицях

Випили зайвого люди - чорний ящик Пандори на дорогах міста. Зізнаюся чесно, від них врятує тільки ваша власна пильність і реакція. Загалом, пильність - ваша справа.

Зниження температури, зміна погоди

Вночі погода змінюється, температура падає. Якщо ви не готові до цього, то ви банально почнете замерзати. Вночі через різницю температури сильно пітніє визор. Не зайвим буде мати пінлок, або обробляти визор спеціальними складами.

Втома

Ви вже не так уважні до дороги, не так швидко реагуєте на ситуацію, а можливо зовсім мрієте скоріше повернутися додому і відпочити. Але навіть якщо ви бадьорі, веселі, прямо як в тому радянському фільмі, то це не означає, що водій зустрічної машини їде з таким же натхненням.

Щоб прогнати втому, особливо, коли вночі шлях не близький, намагайтеся або змінювати швидкість руху, або робити додаткові зупинки, щоб розім'яти тіло. Ви навіть можете банально поприсідати або потягнутися, щоб розігнати кров по організму, трохи підбадьоритися.

Будьте обережні і уважні, навіть коли хочеться милуватися красотами нічного міста.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: