Як продати швидко квадроцикл. 10 практичних порад щодо підготовки


Якщо у вас є квадроцикл прийде час, коли ви захочете продати його, щоб перейти до свого наступного чотириколісного друга.

Кожен на ринку України хоче продати швидко і за розумною ціною. Саме тому перед продажею квадроцикла варто задуматись, як його підготувати задаючи собі питання: «що б ви хотіли побачити, якби ви були покупцем» Давши самому собі відповідь на це питання, у вас буде більше шансів швидко продати свій квадроцикл.

Щоб допомогти вам, ми даємо 10 коротких підказок, які допоможуть продати квадроцикл за розумною ціною.

Вимийте ваш квадроцикл

Що стосується миття квадроцикла, то на ринку України безліч варіантів засобів для миття квадроцикла у кожного є свій улюблений «шампунь», щоб помити якісно. Ми любимо Super Clean. Ці речі доступні і коштують лише близько від 200 грн за 3 л. якісного продукту.

Зніміть пластик та «копайте глибше»

Не бійтеся знімати пластмаси з квадроцикла. Тут потрібно буде звернути увагу. Спочатку зніміть великі речі і повільно знімайте складніші частини. Ви можете побачити будь-які потенційні проблеми, які були приховані. Не кожен покупець копатиметься і знатиме, на що звертати увагу, але ми всі хочемо бути чесними, так?

Звертайте увагу на деталі

Не лінуйтеся і нехтуйте дрібницями. Електропроводку та шланги можна легко очистити за допомогою пульверизатора з миючим засобом до нового яскравого вигляду. Це дозволяє вам побачити будь-які проблеми, які ви, можливо, захочете вирішити перед продажем. Якщо всі деталі, такі як карбюратор і повітряна коробка, очищені від бруду, то це змусить потенційного покупця думати про хороше, а не  погане. Якщо ви виявили масивний витік масла навколо кулачка або кришки клапана, гарна ідея очистити ці речі ... і, можливо, виправити витік, якщо це можливо.

Огляд радіатора

Тут люблять ховатися грязь і пісок. Це також дуже помітно для досвідченого покупця або механіка. Обережно витягніть радіатор продуйте повітрям а потім помийте із тильної сторони, якщо це можливо, адже ввесь бруд надходить спереду, тому, буде легше витіснити його таким чином. Будьте обережні, щоб не зігнути ребра охолодження радіатора, а також пам’ятайте, що вони тонкі та гострі! Видаліть бруд, щоб усунути сумніви потенційного покупця! Крім того, переконайтеся, що рідина радіатора заповнена, якщо огляд стане інтенсивним.

 

Перевірте трансмісію

Якщо ваш квадроцикл має ланцюг то його варто обслужити. Переконайтеся, що він чистий і має свіжий шар мастила, щоб не було скрипівпід час роботи. Це слід робити, навіть якщо ви не продаєте квадроцикл. Подивіться на трансмісію і за наявності дефектів також відремонтуйте їх. Поганий вигляд трансмісії викликає не тільки підозри, а й може злякати розумного покупця - або, покупець, вимагатиме знизити ціну.

Перевірка шин

Зазвичай на будь-якому квадроциклі, який ми маємо намір продати обов’язково знімаємо всі чотири колеса. Це дає нам доступ до гальмівних супортів, а також рульових тяг, і тоді ми можемо очистити все від бруду, каміння та побачити несправність з боку супортів та інших областей. Це також дозволяє нам реально перевірити не тільки тяги а й шарові опори максимально якісно. Точно налаштуйте всі деталі, і готівка буде не за горами! Покрийте шини автомобільним воском, а перед тим вимийте хорошим миючим засобом видаливши бруд заздалегідь, що забезпечить кращий загальний вигляд!

Придбайте нові ручки на кермо

Хапатися за жирну пару зношених ручок зовсім не приємно, тому, якщо ви хочете продати за вигідною ціною, то доведеться потратити всього від 10 доларів, щоб покупець став більш впевненим, що купляє якісну техніку, а також не буде причини у нього для вимагання нижчої ціни!

Відновіть ваш пластик

Ваша пластмаса потерта через роки експлуатації? Відновити за допомогою певних засобів для відновлення пластику. Це вимагає певного часу та зусиль, але це допоможе залучити кілька зайвих сотень від продажу, якщо покупець буде більше зацікавлений виглядом, а не в технічними характеристиками.

Якщо у вас встановлений тюнинговий вихлоп, то краще встановіть стоковий 

Про це можна говорити цілий день, і хоча деякі дійсно будуть радіти від тюнингованого вихлопу то, розумний покупець може розглядати немодифікований вихлоп як більш привабливий. Крім того, тюнингований вихлоп на квадроциклі додає йому дуже мало цінності і, як правило, приносить більше готівки, коли продається окремо.

А чи все працює?

І останнє, але не менш важливе: переконайтесь, що все функціонує належним чином. Батьки не хочуть витрачати гроші на квадроцикл, від якого на їхню думку від будь-якої несправності, постраждає їхня дитина, а дорослі покупці розвернуться і втечуть.

Перевірте всі перемикачі та кнопки. Якщо у вас не працює світло, просто виправте це. Може здатися, що ви не отримуєте віддачу від невеликих вкладень, але це може означати різницю між продажем машини або вічного очікування продати квадроцикл.

 

✅ Замовити чи уточнити деталі тут Мотодром сервіс

Купляй  у офіційного представника продукції MOTUL https://uamoto.com/shop/motul

Facebook Мотодром Сервіс

Або за телефоном +380992638596 (Viber, WhatsApp, Telegram)

Безкоштовна доставка по Україні для замовлень від 500 грн. ✅

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: