Особливості евакуації мотоцикла

Мотоцикли є досить популярними транспортними засобами за рахунок своєї мобільності. З їх допомогою може бути, наприклад, здійснена доставка піци. Добиратися до потрібного місця навіть по пробкам дуже просто. Однак, як і будь-який інший транспорт, мотоцикл може зламатися або потрапити в аварію.

В цьому випадку, якщо транспортний засіб не може пересуватися самостійно, потрібен евакуатор. Пробл ема полягає в тому, що стандартною послугою служб евакуації є транспортування автомобілів. Звичайно, мотоцикл також можуть перевезти, проте ця процедура буде мати свою специфіку.

На перший погляд може здатися, що перевезти мотоцикл набагато простіше, ніж автомобіль. Однак на ділі невелика вага транспорту не є перевагою при евакуації. Складнощі в перевезенні двоколісного транспорту полягають в тому, що, він не є стійким а тому в ході евакуації потрібно використовувати спеціальні опори.

Деталі у мотоцикла відкриті - це конструктивна особливість таких транспортних засобів. Якщо закріпити їх неправильно, постраждати може не тільки корпус, але і важливі вузли, наприклад, вихлопна система або навіть двигун. Так що евакуація в підсумку може обійтися втридорога, якщо не звернутися в надійну компанію, яка має все необхідне обладнання.

Транспортування мотоциклів відбувається за допомогою спеціальних автомашин: фургона, автомобіля з мотоприцепом або вантажівки. Обов'язково мотоциклетний транспорт розміщувати вертикально, тільки так можна гарантувати збереження агрегатів, блоків, і зовнішнього вигляду. З цієї причини евакуатори, які використовуються для транспортування мототехніки, обладнуються спеціальними пристосуваннями для її кріплення до платформи.

Вартість евакуації мотоциклів досить висока. Це обумовлено тим, що компаніям необхідно оснащувати свої евакуатори спеціалізованими кріпленнями, що тягне за собою ряд додаткових витрат. 

Використовуються затяжні ремені і фіксатори. 

У разі блокування коліс використовують зсувну платформу. Її переміщують вручну, а потім закріплюють на евакуаторі. 

У ряді випадків мотоцикли евакуюють за допомогою спеціальних причепів.

Таким чином, з евакуацією мототехніки є певні складнощі. Краще, вирушаючи на мотоциклі на роботу, дотримуватися правил дорожнього руху і уникати небезпечних дорожніх ситуацій. 

Поділитись у соц. мережах
Вас може зацікавити:
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: