На що варто звертати увагу при виборі мотоциклетного екіпірування


Придбання найкращого мотоциклетного спорядження, яке ви можете собі дозволити, є найрозумнішою інвестицією, яку ви зробите.

Ось на що слід звернути увагу, вибираючи мотоциклетне екіпірування куртку, штани, рукавиці та черевики.

  1. Розмір. Приміряйте на себе. Механізм повинен бути щільним, не надто щільним не перешкоджаючи вбудованій вентиляції. У випадку падіння на дорозі, швидше за всетаке екіпірування залишиться на вас забезпечить вам найбільший захист. Шукайте регульовану талію, накладки, що застібаються на блискавку корисніші і слугують мінімум три сезони. Сядьте на свій мотоцикл, або на максимально схожий по посадці та переконайтесь, що спорядження не обмежує ваш рух і не тисне в колінах, стегнах або плечах.
  2. Довжина. Вибирайте оптимальну довжину куртки чи штанів, щоби екіпірування не виглядало занадто довгим. Переконайтеся, що куртка на спині досить довга, щоб перекривати штани. Так само, при зігнутих ногах мотоштани повинні закривати щиколотки.
  3. Захист. Обов’язково шукайте куртки з захистом в ліктях, плечах і спині. Штани повинні мати захист на стегнах і колінах. Переконайтесь, що він правильно розміщений, коли перебуваєте у положенні для їзди. Хороша екіпіровка матиме регульовані позиції для захисту на суглобах, щоб забезпечити універсальність для кожного згідно його довжини ніг і рук. Також знімний захист допоможе очистити ваше мотоекіпірування якісно і за бажанням поставити новий .
  4. Крій. Переконайтесь, що шви подвійні або потрійні зшиті та мають гладку обробку. Вони будуть більш міцними та стійкими до розриву під час слайду. Взуття обираємо із захистом щиколотки, сталевою п’яткою, та захистом носка. У взутті переконайтеся, чи воно зшите, а не просто склеєне.
  5. Застібки. Виробники використовують різноманітні застібки - від блискавок, шнурків та липучок до застібок на кнопці. Вибирайте регульовані застібки на зап’ястях і шиї. Тримайтесь подалі від липучки в області шиї. Він зачіпляється за ремінці на шоломах і погіршує матеріал. Уникайте шнурків на черевиках. Застібки на липучках у взутті дозволяють легко взуватись і знімати мотовзуття, забезпечуючи при цьому щільне прилягання.
  6. Вентиляція. У спекотні дні хороша вентиляція є порятунком. Шукайте вентиляційні кишені на блискавці на грудях і на спині для сприяння потоку повітря. Вентиляційні отвори для пахв також додають комфорту. Великі замки дозволяють легше відкривати та закривати блискавки в рукавичках під час їзди.
  7. Видимість. Світловідбивачі, особливо на верхній частині тіла, збільшують вашу помітність і можуть врятувати вас від удару. Одягнути високоякісний жилет на мотокуртку - ще один варіант.
  8. Водостійкість. В ідеалі водонепроникне екіпірування. Ви заплатите більше за водонепроникний одяг, але якщо ви часто подорожуєте, це того варте. Наступна найкраща альтернатива - дощовик. Знімні водонепроникні накладки варто уникати, які незручні і змушують вас пітніти. Оскільки волога не може вийти, ви опиняєтесь таким же мокрим, як і під дощем. Також незручно знімати куртку або штани на узбіччі дороги та ставити дощову підкладку або знімати її.
  9. Кишені. Легкий доступ до внутрішніх та зовнішніх кишень додає багато зручності. Якщо ваш одяг водонепроникний, переконайтеся, що ущільнення кишень також є.
  10. Навички. Хоча перелічені в останню чергу, чіткі навички - найкращий захист, який ви можете мати. Але їх недостатньо. Виберіть найкраще екіпірування, виходячи зі свого стилю їзди, бюджету та кількості подорожей.

Визначте, які особливості для вас важливі, і не погоджуйтесь на інше. Ви приймаєте рішення щодо своєї безпеки, тому вибирайте з розумом.

✅ Замовити або уточнити деталі тут Мотодром сервіс

Замовити засоби догляду за екіпіруванням

Купляй  у офіційного представника продукції MOTUL https://uamoto.com/shop/motul

Facebook Мотодром Сервіс

Або за телефоном +380992638596 (Viber, WhatsApp, Telegram)


Безкоштовна доставка по Україні для замовлень від 500 грн. ✅

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: