На що потрібно звернути увагу, якщо скутер не тримає холостий хід - основні причини


Звичайно, це явна ознака зносу поршневої і катастрофічного падіння компресії , тому спочатку потрібно переконатися, що двигун в нормальному стані. Взагалі, будь-який пошук несправностей з двигуном, потрібно починати з виміру компресії. Якщо поршнева зношена, ви ніколи не зможете провести якісну діагностику і пперевырити нормальну працездатність двигуна.

Слід зазначити, далі ми розглядаємо не плаваючий холостий хід, а саме неможливість роботи скутера на холостому ходу після пуску. Тобто, коли скутер заводиться, трохи попрацює на холостому ходу (нехай навіть 2 сек.) І глохне. Якщо обороти плавають, але двигун не глухне, вам сюди - чому плавають обороти холостого ходу .

Тепер, власне, причини.

Чому скутер не тримає холостий хід і глохне

1) Перевірте гвинти якості суміші і холостого ходу. Гвинт якості повинен бути відкручені на 1,5 обороту, а гвинт холостого ходу до нормальних обертів. при цьому, двигун повинен добре реагувати на регулювання холостого ходу підвищенням і зменшенням обертів.

Як не дивно, але в більшості випадків, коли скутери надходять на СТО зі скаргою - «не тримає холостий хід», в даному випадку робиться настройка за допомогою гвинтів протягом 1 хвилини і проблема вирішується.

Важливо: регулювання потрібно робити тільки після прогріву двигуна, коли пусковий збагачувач закриє канал.

2) Переконайтеся, що пусковий збагачувач працює нормально. Без його адекватної роботи, холостий хід холодний двигун скутера тримати не буде.

3) Якщо компресія в нормі, а при регулюванні холостого ходу гвинтом немає реакції двигуна, швидше за все в жиклер холостого ходу потрапив бруд. Карбюратор потрібно зняти і прочистити. Важливо зробити це правильно, з викручуванням форсунок та повною продувкою всіх каналів.

4) Перевірте зазори клапанів, якщо скутер чотиритактний .

5) Деякі китайські комутатори можуть спотворювати запалювання, тоді двигун також глохне, при цьому працює вкрай нестабільно кілька секунд. Якщо до цього була проведена заміна комутатора, зверніть на це увагу.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: