MOTUL лідер на ринку. Чому його обирає більшість?

Французька компанія Motul є одним з лідерів на ринку автомобільних масел, гальмівних рідин, антифризів та іншої подібної продукції. Це ім'я в якій мірі стало вже символом якості, так як продукцію MOTUL активно купують в багатьох країнах світу. Дійсно, власники автомобілів, мотоциклів і скутерів змогли в повній мірі оцінити всі достоїнства продукції цієї компанії.

Чому ж автомобільні масла, трансмісійні масла, гальмівні рідини та ін. Продукція Motul користуються такою великою популярністю? 

Основні переваги компанії Motul

Щоб зрозуміти, чому продукція французького бренду Motul настільки популярна, необхідно розглянути основні її гідності, до яких можна віднести:

Висока якість MOTUL

Якість - це аспект, якому в даній компанії приділяється особлива увага. Саме на високій якості робить акцент ця компанія і як показує практика, вона повною мірою себе виправдовує і приносить MOTUL світову популярність і дуже гарний прибуток.

Яким же чином Motul домагається настільки високої якості? В першу чергу, завдяки двом основним факторам: використання найбільш передових технологій і дуже серйозний внутрішній контроль якості продукції, що випускається.

Компанія Motul є новатором у своїй сфері діяльності вже довгі роки. Дійсно, вона в усі часи прагнути використовувати тільки самі передові промислові технології, що багато в чому і дозволяє їй йти на крок попереду більшості своїх конкурентів.

Велике значення має також і внутрішній контроль якості організований в даній компанії. Саме тому, недостатньо якісні розробки, які не відповідають цілому ряду суворих вимог встановлених компанією, просто не зможуть потрапити до споживача.

Широкий спектр продукції від MOTUL

 

Компанія Motul не зупиняється на чомусь одному, так як вона має дуже серйозні ресурси і можливості для того, щоб активно працювати в різних напрямках. Саме тому, вона випускає дуже широку лінійку продукції, в яку входять: мотоциклетні масла, масла для різної спецтехніки, антифризи, автомобільні масла, гальмівні рідини для різного виду транспортних засобів і багато іншого.

Настільки великий асортимент продукції дозволяє їй повною мірою задовольнити потреби своїх клієнтів, постійно виходити на нові ринки, розширювати виробництва і вкладати гроші в розвиток використовуваних технологій. Все це також дуже позитивно позначається і на якості продукції, що випускається.

Масла MOTUL для гоночних автомобілів і мотоциклів

 

Motul - це одна з дуже небагатьох компаній, яка пропонує масла, а також іншу продукцію для гоночних автомобілів. Моторні масла MOTUL серії 300V випускаються цієї компанії відмінно підходять не тільки для гоночних автомобілів, але також і для звичайної їзди, що робить їх універсальним, а також в якійсь мірі унікальним на даний момент рішенням.

Також слід зазначити і гальмівну рідину, що випускається даною компанією, яка завдяки своїй високій температури кипіння може успішно використовуватися для гоночних автомобілів і мотоциклів.

Великий досвід і традиції

На даний момент французька компанія Motul є найавторитетнішим і найстарішим виробником моторних масел і іншої продукції. Дійсно, MOTUL - це серйозні традиції, які налічують вже понад 160 років. На поточний момент немає компаній, які працювали на цьому ринку довше, ніж Motul.

В ході довгих років своєї діяльності компанія змогла отримати безцінний досвід, він передавався з покоління в покоління і був донесений до наших днів. Практично в усі часи свого існування ця компанія була справжнім лідером даного ринку, що ще раз доводить дуже високу якість виробленої її продукції.

Перевага MOTUL над конкурентами

Дуже багато експертів відзначають, що за більшістю характеристик як мінімум моторні масла від компанії Motul дуже сильно перевершують більшість своїх конкурентів.

Наприклад, напівсинтетичні масла від MOTUL, є еквівалентом синтетичних масел від інших виробників. У той же час 100% синтетичні масла від французької компанії просто не маю аналогів і є найкращим рішенням у своєму класі, володіючи цілим рядом унікальних характеристик.

Передові технології MOTUL

 

Французька компанія дуже велику увагу приділяє питанню технологічності власної продукції і власного виробництва. Саме тому в цій області вона вже довгий період часу є лідером.

Особливо це яскраво виражається при виробництві мастильних матеріалів на основі естерів. Самі естери є ефірами, мають рослинне походження, що володіють величезною кількістю унікальних мастильних властивостей, серед яких: стабільна в'язкість, текучість при низьких температурах, ефект прилипання до металевих деталей і багато іншого.

Саме наявність всіх цих властивостей, дозволяє Motul виробляти мастильні матеріали, які дуже сильно знижують знос двигуна, а також знижують витрату масла.

Не в останню чергу завдяки тому, що французький бренд зробив ставку саме на цю технологію, йому вдалося домогтися такого серйозного переваги над своїми конкурентами і запропонувати споживачам дійсно унікальний продукт.

Незважаючи на успіх в цій області, компанія не зупиняється на досягнутому, активно впроваджуючи нові підходи і створюючи нові формули для власної продукції, що виражається в унікальних її властивості. 

Все робиться тільки у Франції

На відміну від багатьох інших компанії, компанія Motul має виробництва тільки у Франції, вона не відкривала своїх виробничих потужностей в інших країнах. Саме тому всі справжні моторні масла Motul, а також інша продукція, випущена під цим брендом, розливається тільки у Франції. При цьому, так як Motul починався як сімейний бізнес, вся продукція цієї французької компанії виробляється на одному заводі в місті Aubervilliers, який знаходиться поблизу Парижа.

У процесі виробництва продукції дотримуються всі необхідні норми, використовується тільки передове обладнання і технології, а також має місце дуже жорсткий контроль якості, що і дозволяє багато в чому домагатися такого результату.

Тому, будьте гранично обережні, якщо ви десь побачите моторне масло Motul або будь-яку іншу продукцію, яку продають під цим брендом на якій вказано що вона виготовлена не у Франції, будьте впевненими в тому, що це підробка і таку продукцію купувати не варто .

Масло варто купляти тільки в офіційних представників продажу MOTUL https://motodrom.com.ua/index.php?route=common/home

Реальні випробування в жорстких умовах продукції MOTUL

 

Більшість продуктів, що випускаються даною компанією проходили дуже суворі випробування в жорстких умовах, серед яких чимало випробувань на гоночних трасах. Спеціально для цих цілей компанія Motul має власну гоночну компанію, яка базується на території Японії. Вибір на користь Японії був зроблений не випадково, так як саме в цій країні виробляється велика кількість форсованих двигунів, на яких найкраще проводити випробування такої продукції як моторне масло. Крім цього компанія Motul входить в число партнерів великої кількості команду беруть участь в гонках, серед яких: «YAMAHA», «SUBARU», «SUZUKI», «NISMO-NISSAN», «RENAULT» а також багато інших. Команди з числа партнерів цієї компанії нерідко виграють на всіляких гоночних чемпіонатах.

Сертифікати від провідних виробників автомобілів і мотоциклів

Моторні масла, що випускаються компанією MOTUL, а також інша її продукції має спеціальні сертифікатами, які були видані провідними світовими виробниками автомобілів і мотоциклів. Тому, це не просто моторні масла повністю відповідають певним вимогам, це моторні масла які пройшли серйозні випробування в найсуворіших умовах і змогли довести свою високу якість.

Підсумок

Моторні масла, а також інша продукція від компанії Motul на даний момент - це справжній символ високої якості. Хорошим доказом цього є величезна кількість переваг, перерахованих вище. Саме тому, дуже багато власників автомобілів, мотоциклів та іншої техніки по всьому світу віддають перевагу продукції Motul. 

✅ Замовити:

Купляй  у офіційного представника продукції MOTUL https://uamoto.com/shop/motul

Facebook https://www.facebook.com/motulmotodrom

Або за телефоном +380992638596 (Viber, WhatsApp)

Безкоштовна доставка по Україні для замовлень від 500 грн.

 

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: