Мотоекіпірування для жінок

Останнім часом виробники спортивного мотоекіпірування пропонують досить непоганий вибір не тільки для чоловіків, але і для жінок. Звичайно ж, у виборі жіночого захисного мотоекіпірування, є свої нюанси, адже жінки більш тендітні у відношенні до чоловіків,а також скелет жінки  не витримує такі навантаження при падінні, як у чоловіка. Тому травми серед мотолюбителів у прекрасної половини людства, які зв'язані із переломами, більш поширені.

  То ж що саме варто обирати з мотоекіпірування для жінок.

1) Мотошолом це обов'язковий аксесуар будь- якого байкера, проте для жінок підійде максимально інтеграл, тобто повністю закритий шолом. Це пов'язано з тим, що інтеграл, якраз забезпечує найбільший захист не тільки при падінні вбік, а також при падінні на обличчя чи бороду.

Ні в якому разі, не обираємо мотошолом із додатковими елементами ззовні,  зверху чи збоку шолома наприклад з "вушками"

Нічого окрім стильного вигляду ви не отримаєте!!!!

В такого шолома є ряд серйозних недоліків:

  • - у ньому комфортно тільки при їзді до 40 км/год (для скутера і в місті підійде).
  • - при збільшенні швидкості зовнішні елементи беруть участь у аеродинаміці, а отже ваша шия при  поїздках на 30 км. і дальше дуже швидко змучиться, адже вашу голову постійно задиратиме догори;
  • - при потійному напруженні в шийному відділі через конструкцію такого шолома, втрачається увага за дорожньою обстановкою;
  • - сильний боковий вітер буде сильною перепоною для утримання голови у стабільному положенні і під час повороту чи "перекладці" в повороті в такому шоломі легко втратити рівновагу мотоцикла і впасти, адже ваша увага сконцентрована на утриманні голови у стабільному положенні, а не на вашому байку;
  • - також через все вище сказане, вантажівка, яка проїхала повз вас на великій швидкості складатиме враження швидкісного поїзда, а ніж учасника дорожнього руху.

Саме тому всі шоломи найбільш відомих виробників таких як Shoei, AGV, ICON та ін. мають обтічну форму, задля вашої безпеки, і уникають додаткових елементів, які виступають більше ніж на 1 см. на шоломі зверху чи збоку.

2) Захист для шиї , як правило найчастіше використовується у мотоспорті, для уникнення травм шийного відділу. Так як в мотоспорті це більш обгрунтовано, оскільки швидкості, які розвивають на треку переважно за 200 км/год. Проте для жінки це не буде зайвим, адже при падінні з мотоцикла головою до дорожнього покриття найперше травмується шия. А так як жінка має делікатнішу скелетобудову, то цей тип захисту потрібно рахувати, як обов'язковий. Єдиним нюансом є те, що не потрібно бігти в магазин екіпірування і купляти захист шиї спортивного типу. Підійде звичайний , як кажуть байкери, "бублик", який буде малопомітний з під шолома, буде вписуватись в стиль одягу, надасть належний захист шиї не тільки від пошкодження шийного відділу, а й також від сильного вітру.

3) Мотокуртки з тих, які пропонуються на ринку провідними виробниками вони завжди відповідають всім вимогам захисту, адже у таких куртках обов`язковий захист спини, ліктів та плечей. Для жінки рекомендовано обирати шкіряні мотокуртки, адже вони більш зносостійкі в частій експлуатації. Також для додаткового захисту можна вдівати моточерепаху під куртку. Куртка ні в якому разі не має бути вільною в області талії, чи плечей, а плотно прилягати до тіла.

4) Мотоботи це обов`язковий аксесуар для байкера, а для жінки тим більше, на ринку безліч варіантів, які відповідають всім вимогам захисту.

5) Моторукавиці обов`язково обираємо тільки закриті із захистом кісточок та пальців, оскільки контакт з ручкою гальмування та зчеплення завдяки моторукавицям  постійно відмінна за будь- якої погоди, проте без рукавиць, чи з безпалими рукавицями навряд хтось із жінок захоче втратити контакт з гальмами чи пошкодити недавно зроблений манікюр об ручку зчеплення.

6) Мотоштани із захистом колін чи наколінники для жінок - це завжди обов`язково, тому що при падінні на бік вся маса мотоцикла якраз припадає на байкера. Саме тому пошкоджені коліна у байкерів це не новина, а особливо серед жінок.

В Україні кількість байкерів жінок постійно збільшується, дбайте про свою безпеку, адже за вами жінки, майбутнє мото-нації! Будте оборежні і як кажуть: "Ні жезла, ні каменю на дорозі"!

 

✅ Замовити або уточнити деталі тут Мотодром сервіс

Замовити засоби догляду за екіпіруванням

Купляй  у офіційного представника продукції MOTUL https://uamoto.com/shop/motul

Facebook Мотодром Сервіс

Або за телефоном +380992638596 (Viber, WhatsApp, Telegram)

Безкоштовна доставка по Україні для замовлень від 500 грн. ✅

 

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: