Мотодощовик - чому він потрібен кожному власнику мототехніки

Візьмемо до уваги, що справжній мотодощовик - продуманий додатковий захисний елемент. Він носиться поверх основної екіпіровки, при цьому має надійні проклеєні шви, захист кишень від вологи, міцну блискавку і хорошу мембранну підкладку, яка дихає, і тримає тепло.

За своєю будовою дощовики бувають:

 1. Роздільні
 2. цілісні комбінезони
 3. напівкомбінезони
 4. Мотодощовик - куртка
 5. Мотодощовик - штани
 6. Окремо ще виділяються в якості захисту від дощу мотобахіли і дощові рукавички.

Серед матеріалів для дощовиків в основному зустрічаються:

 1. мембранна тканина
 2. водонепроникний ПВХ

З міркувань практичності дощовики випускаються як цілісні, так і роздільні. Дощова куртка або дощові мотоштани - особистий вибір пілота. Іноді у вас просто прийшла в непридатність тільки частина дощовика, наприклад, ви порвали мотоштани з комплекту роздільного дощовика, тому ви купуєте тільки дощові мотоштани.

Переваги дощовика перед простим одягом:

 1. Водовідштовхуюча поверхня по всій площі
 2. Проклеєні вологозахищені блискавки
 3. Велика кількість регулювань
 4. Підвищений захист від вітру, подовжений крій та високий комір
 5. Яскраве забарвлення або світловідбиваючі смуги

Яскравий колір дощовика і обов'язкові світловідбиваючі смуги це зовсім не примха виробників. Просто при їзді в дощ видимість сильно погіршується, а кольоровий раскрас робить вас помітним, що важливо, з огляду на, що мотоциклістів взагалі погано бачать на дорогах навіть в ясний погожий день.

Дощовик можна використовувати не тільки в дощ, він здорово виручає в подорожах по бездоріжжю. Якщо вас чекає захоплюючий маршрут через водні перешкоди, то дощовик полегшить вашу долю і захистить основний одяг від бризок. Навіть якщо ви не готові купувати цілий комплект, достатньо взяти дощові мотоштани, щоб при перетині водної перешкоди вийти сухим з ​​води!

 

 

Поділитись у соц. мережах
Вас може зацікавити:
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: