Moto Master - високоякісні гальмівні системи

  Пропонуємо до Вашої уваги продукцію голандської компанії Moto-Master, виробника компонентів високопродуктивних гальмівних систем для дорожних та Off Road мотоциклів і квадроциклів. 

  З моменту свого заснування в 1997 році і до сьогодні, Moto-Master впроваджує інноваційні рішення для виробництва таких компонентів гальмівних систем як гальмівні диски, гальмівні колодки, гальмівні супорти, армовані магістралі та робочі циліндри для гальмівних систем сучасних мотоциклів. Сучасні серії гальмівних дисків Ultra-lite та революційних Flame-rotors є одними із багатьох високоякісних продуктів та нововведень, що дозволили продукції Moto-Майстер завоювати тверду репутацію провідного виробника aftermarket гальмівних систем. У 2018 році в лінійку продукції додано привідні зірочки і ланцюги для Off Road мотоциклів. Цей крок ще більше зміцнив позиції до Moto-Master у кращих гонщиків мото чемпіонатів світу. Протягом десяти років після заснування, Moto-Master допоміг забезпечити численні титули гонщикам IDM, Європейського та Світового чемпіонату, і сьогодні, Moto-Master перетворився на домінуючу марку компонентів в гонках Motocross Grand Prix. 

  Сьогодні із впененістю можна сказати - багато гонщиків у всьому світі покладаються на Moto-Master, щоб мати конкурентну перевагу над іншими, коли мова йде про контрольовану зупинку та безвідмовність роботи.

Основною продукцією Moto-master є гальмівні диски та колодки для Off Road мототехніки.

Також, в каталозі Moto-Master присутні варіанти компонентів для дорожніх мотоциклів, наприклад для Harley-Davidson та BMW

Moto-Master пропонує високоякісні передні та задні зірки для Off Road мотоциклів.

 

Сучасні привідні ланцюги від Moto-Master це запорука вдалого завершення гонки за будь-яких умов!

Офіційним представником та постачальником продукції Moto-Master в Україні є Acerbis Україна.

Ознайомитись із асортиментом продукції Moto-Master можна на офіційному сайті https://www.moto-master.com/

А придбати або замовити необхідні Вам товари від Moto-Master можна в інтернет магазині http://acerbis.com.ua/

 

 

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: