Для спортивних мотоциклів - MOTUL 300V


100% синтетичне моторне масло для 4-х тактних мотоциклів, розроблене у співпраці з заводскіміспортівнимі командами: «Factory Team». Лінійка 300V має переваги технології ESTER Core®. Вона дозволяє отримати максимальну потужність двигуна, забезпечити надійність і запобігти знос. Застосування естеровій базового масла в поєднанні з інноваційним пакетом присадок, дає можливість отримати масло з неперевершеними характеристиками для чудової роботи двигуна, зчеплення і коробки перемикання передач.

Застосування
Спортивні мотоцикли, оснащені високотехнологічними 4-х тактних двигунів з інтегрованою або не інтегрованою коробкою перемикання передач, а також зчепленням в масляній ванні або сухим зчепленням. Гоночні та кваліфікаційні двигуни, спроектовані для роботи на маловязких оліях: шосейно-кільцеві гонки, Мото Гран Прі (MotoGP), суперспорт, Супербайк, підйом на пагорб ... Інше використання: дорожні мотоцикли, оснащені каталітичним нейтралізатором, мотовсюдиходи ...

Характеристики та стандарти

Перевершує всі існуючі спортивні стандарти. Можливість роботи зі зчепленням в масляній ванні перевірена тестом JASO T903

Технологія ESTER Core®

Десятиліттями компанія MOTUL розробляє високотехнологічні масла на естеровій (складноефірного) основі. Застосування естеровій базового масла в поєднанні з інноваційним пакетом присадок, дає можливість отримати масло з неперевершеними характеристиками. Передова технологія ESTER Core® дозволяє досягти максимальної потужності двигуна, забезпечити надійність і запобігти знос. Виграш в потужності до 1,3%. завдяки поліпшенню роботи зчеплення в масляній ванні. Чудовий захист коробки передач забезпечується завдяки інноваційному пакету протизносних присадок. Граничне навантаження до руйнування понад 14 (FLS> 14) відповідно до тестом FZG - науково-дослідного центру зубчастих коліс і передач (Forschungsstelle für Zahnrader und Getriebebau). Тест визначає змащувальні і протизносні властивості шляхом навантаження зубчастих коліс. Мастила класифікуються за граничним навантаженням до руйнування (Failure Load Stage - FLS) від FLS1 (дуже поганий результат) до FLS14 (чудовий результат). Забезпечується стабільний тиск масла в будь-яких умовах експлуатації.

Рекомендації щодо застосування

Для досягнення оптимальних характеристик двигуна уникайте змішування з іншими синтетичними або мінеральними маслами. Заміна масла проводиться відповідно до рекомендацій виробника двигуна і може регулюватися в залежності від умов експлуатації.

Фізико-хімічні властивості

Колір, візуально: Жовто-зелений, флуоресцентний Клас в'язкості, SAE J 300: 5W-30

Щільність при 20 ° C (68 ° F), ASTM D1298: 0,855 г / см3

В'язкість при 40 ° C (104 ° F ), ASTM D445: 65 мм 2 / с

В'язкість при 100 ° C (212 ° F), ASTM D445: 11,4 мм 2 /  Індекс в'язкості, ASTM D2270: 171

Температура застигання, ASTM D97: -48 ° C / -54 ° F

Температура спалаху, ASTM D92: 230 ° C / 446 ° F

Лужне число, ASTM D2896: 8,3 мг KOH / г

 

✅ Замовити:

Купляй  у офіційного представника продукції MOTUL https://uamoto.com/shop/motul

Facebook https://www.facebook.com/motulmotodrom

Або за телефоном +380992638596 (Viber, WhatsApp, Telegram)

Безкоштовна доставка по Україні для замовлень від 500 грн.

 

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: