Чим сьогодні скутер вигідніший за мопед


Мопеди і скутери є популярним міським засобом пересування. Вони компактні і маневрені, ними легко керувати і припаркувати .

Відмінності скутера та мопеда:

 1. У скутера є широка підставка для ніг, що особливо зручно при тривалих поїздках. У мопедів опора для ніг не така зручна, і тому їзда на скутері більш комфортна.
 2. Скутер має більший об'єм двигуна, ніж мопед, і розвиває більшу швидкість - приблизно до 110 км / год.
 3. На скутерах часто використовують різні пластикові декоративні елементи, що є частиною їх дизайну. Такі елементи створюють яскраве враження, і роблять скутер унікальним.
 4. Крім того, легкі пластикові елементи покращують аеродинаміку і обтічність скутера під час руху, що призводить до зниження опору і зниження витрати палива.
 5. Мопеди зазвичай оснащені механічною коробкою передач, і перемикання швидкостей вимагає певних навичок. Обслуговування та ремонт мопеда через це трохи ускладнюється в порівнянні зі скутером.
 6. У мопедів зазвичай колеса вужчі. Більш широкі колеса скутера дозволяють більш комфортно їхати по слизькій дорозі, наприклад після дощу. 
 7. Скутери як правило оснащуться варіатором, що не вимагає  переключення передач при їзді.
 8. Скутер має повноцінний кузов де є містке багажне відділення під сидінням, більшість мопедів не мають багажних відділень.
 9. Скутери важчі за мопеди.
 10. Скутери мають різну конструкцію через різну раму.
 11. Дорожній просвіт (кліренс) у скутера нижчий ніж у мопеда, тому мопед і підходить як для міста так і для поїздки по бездоріжжю, а скутер комфортний виключно для міста
 12. Мопеди дешевші за скутери в рахунок простоти конструкції та відсутності пластику
 13. Що стосується віку ліцензії, скутерам потрібна загальна ліцензія. Це означає, що для того, щоб можна було їздити на скутері, вам потрібно дочекатися встановленого законом вікового обмеження, коли ви станете дорослим у вашій країні. Цей вік становить 16 років і вище. Щоб керувати мопедом, вам не потрібно чекати, поки ви станете законним дорослим, оскільки мопед називають «обмеженим мотоциклом». Вік водіння мопеда в більшості країн становить, як правило, близько від 15 років.
 14. Скутер це назва яка відома під одним значенням у кожній країні. Однак мопед відомий під різними іменами по всьому світу. Тип мопедів, заборонених Австралією, був відомий як мавпячі велосипеди. Мопед в Малайзії відомий як Капчай. У Польщі мопед відомий як мотокосилка або мотоцикл

Насправді і власники мопедів, і власники скутерів можуть помітити як переваги, так і недоліки свого транспортного засобу. Це залежить від різних факторів - наприклад, якості дорожнього покриття, цілей і т.д. Так, наприклад, якщо ваша мета - їзда по місту, то скутер буде ідеальним рішенням!

✅ Уточнити деталі тут Мотодром сервіс

Прокат скутера тут MotoprokatBest

Купляй  у офіційного представника продукції MOTUL https://uamoto.com/shop/motul

Facebook Мотодром Сервіс

Або за телефоном +380992638596 (Viber, WhatsApp, Telegram)


Безкоштовна доставка по Україні для замовлень від 500 грн. ✅

 

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: