AliExpress - як купляти класні речі для мототехніки

 Кілька цікавих статей, про те як зручно та безпечно купляти все для мототехніки на AliExpress, Ebay, Amazon

  Першою беремо до уваги торгівельну площадку AliExpress, яка фактично на сьогоднішній день є світовим лідером у інтернет торгівлі. Тут багато цікавих речей, що будуть доречними мотолюбителям усіх категорій, починаючи від мотозапчастин та закінчуючи екіпіруванням і "ювелірними прикрасами" для байкерів.

Етап 1: реєстрація на AliExpress

Реєстрація на Аліекспрес це дуже важливий етап. На жаль, не мало покупців при реєстрації допускають елементарні помилки, які призводять до втрати доступу до акаунту і подальшої втрати грошей. Ми підкажемо Вам як зробити реєстрацію на AliExpress правильно.

Користувачу пропонується кілька варіантів реєстрації:

- Реєстрація з використанням адреси електронної пошти

- Реєстрація з використанням облікового запису в соціальних мережах

- Реєстрація з використанням облікового запису Google (для додатка Aliexpress Shopping App)

  Ми настійно рекомендуємо використовувати для реєстрації тільки перший варіант - електронну пошту. Важливо щоб це був абсолютно активний емейл, до якого ви маєте доступ і будете мати доступ в подальшому. Не використовуйте реєстрацію через соціальні мережі і аккаунт гугла!

Чому не треба реєструватися і входити через соцмережі?

  При вході на Аліекспресс через зовнішні акаунти (візьмемо для прикладу FaceBook) Аліекспресс запитує в FaceBook Вашу адресу електронної пошти і створює аккаунт з тим емейлом, що зазначений у вас в профілі соцмережі. Багато хто просто не пам'ятають що це за емейл (створили його один раз для реєстрації в Facebook багато років назад), не мають до нього доступу і не читають листи в цій пошті. Це означає, що ви не будете отримувати повідомлення про події по ваших замовленнях і, що важливіше, не зможете відновити доступ до облікового запису, у разі якщо забудете пароль.

Чому не треба використовувати обліковий запис Google для входу на AliExpress?

  Йдеться про ваш акаунт на телефоні з андроїдом. Тут все простіше. Більшість власників смартфонів на Андроїді кожен раз при купівлі телефону створюють новий акаунт Google, тому що не пам'ятають ні пароля, ні логіна до попереднього. Так ось з новим аккаунтом гугла ви, звичайно, не зможете увійти в свій старий аккаунт на Аліекспресс. Якщо ви на новому телефоні (з новим акаунтом гугл) встановите програму AliExpress Shopping App та натиснете увійти з Google, то у вас буде новий акаунт на Аліекспресс (з порожнім списком замовлень і нульовим рейтингом).

Реєстрація на Аліекспресс через емейл

  Переходимо на головну сторінку Аліекспресс і натиснемо на кнопку Реєстрація або тисніть відразу на посилання Реєстрація на Аліекспресс. Тепер Ви на сторінці з простою формою, де потрібно заповнити лише кілька полів. Всі поля заповнюються латиницею. Не забудьте придумати досить складний пароль і записати його. Потім тиснемо на велику помаранчеву кнопку внизу форми. Якщо після натискання на кнопку жодне з полів НЕ підсвітиться червоними і вас перекинуло на наступну сторінку, то в принципі ваш аккаунт створений і відразу можна перейти до покупок. Однак не потрібно поспішати !!!

 Зверніть увагу, що Аліекспрес не перевіряє в момент реєстрації працездатність введеного вами емейла. Тобто досить просто ввести щось схоже на емейл і аккаунт буде створений, ви зможете зробити і оплатити замовлення товару. Це одне з найважливіших джерел проблем. Люди помиляються у введенні адреси електронної пошти, відразу роблять замовлення, а потім не можуть потрапити до системи. Перш ніж робити покупку ОБОВ'ЯЗКОВО дочекайтеся листа на емейл, який ви вказали при реєстрації. Це вкрай важливо !!! Не поспішайте!!! Лист повинен прийти практично миттєво. Постарайтеся не закривати Аліекспресс до отримання листа. Після того як лист отримано, відкрийте його і натисніть на посилання в листі (помаранчева кнопка). У вас відкриється вікно з повідомленням про підтвердження емейла. Ось тепер можна вважати що ваша реєстрація завершена. Але почекайте одразу бігти за покупками не рекомендуємо.

Що варто зробити одразу після реєстрації?

  Зайдіть у власний Профіль та перевірте правильність усіх вказаних данних, у тому числі правильність логіну та паролю. Зайдіть в Мої адреси та заповніть адресу доставки за замовчуванням. Перевірте, що ви заповнили все правильно. При не заповненій адресі доставки бувають такі помилки «як немає товарів для доставки в вашу країну». Тому краще відразу заповнити і більше не смикатися. Вводимо правильно адресу доставки і тільки латиницею (по-англійськи). Обовязково вказуйте саме Ваш номер мобільного телефону. Коли посилку буде доставлено в Україну - в 9 із 10 випадків на цей номер Вам телефонуватиме представник служби доставки або поштовий курєр. Або із митниці, якщо вартість посилки буде вищою аніж 100 євро. 

Читайте також:

Мототовари з-за кордону - як не "попасти" на мито?

Як правильно купляти та робити оплату на АліЕкспресс?

 

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: