10 порад як якісно та швидко продати мотоцикл чи скутер


Якщо у вас є двоколісний мототранспорт (б / у скутер, мотоцикл, мопед або подібна техніка)?Може бути, ви хочете придбати новішу модель, або просто очистити свій гараж. Якою б не була причина, перед продажем потрібно все обдумати і підготуватися. 

Це допоможе вам продати ваш транспортний засіб швидше.
Для того, щоб мати успіх у продажу свого товару, є кілька порад.:

 1. Ваше оголошення обов'язково повинно мати якомога більш наповнений опис з текстом і зображеннями. Безумовно вам доведеться випробувати деяке терпіння, бо щоб знайти такого покупця, потрібно витратити якийсь час. При продажу також важливо опис товару: (пробіг, наявність документів, рік випуску, кількість власників т.д).  Опишіть технічні характеристики і привертайте увагу до деталей. Ви завжди можете включити в ваше оголошення додаткові мотоаксессуари, мотошлеми, мотокуртки і запропонувати це як бонус.
 2. Додаючи мото оголошення, завжди завантажуйте фото мотоциклів . Переконайтеся, що фотографії мають хороше освітлення і не є розмитими. Сфотографуйте ваш скутер чи мотоцикл під різними кутами.
  Велике значення для продажу має розмір фотографій, вони повинні бути великими. Оголошення без фото, в інтернеті не користуються попитом.
  Хороші фотографії та ваша розумна інформація можуть істотно вплинути на продаж. 
 3. Багато факторів впливають на ціну продажу. Визначення справедливої ціни - запорука успішного продажу! Іноді потрібно поставити себе на місце покупця. Визначте вартість вашого товару шляхом порівняння цінових пропозицій подібних вашого товару.
 4. Усуньте будь-які незначні проблеми чи поломки.Ваш товар повинен виглядати так добре, на скільки це можливо. Якщо ваш скутер або мотоцикл виглядає добре, природно він буде продаватися швидше, ніж той, який є менш привабливим. Якщо необхідно, скористайтеся послугами механіка. Попросіть механіка, фахівця оцінити вашу техніку і виявити будь-які проблеми. Час і зусилля, докладені до роботи над вашим мото транспортом, принесуть вам хороший прибуток.
 5. Потрібно враховувати деталі які ведуть і до підвищення вартості вашого мотоцикла або скутера. Налаштуйте свою ціну в залежності від стану вашого мото. Наприклад: чим менше пробіг, тим вище ціна; тюнінг (модернізація) вашого двоколісного транспортного засобу, також сприяє підвищенню вартості.
 6. Розміщення оголошення на моторинку України.Є багато місць, де ви можете продати або купити скутер , мопед або інше мото б / у. Проте спеціалізована дошка оголошень UAMOTO.COM - це найкраще місце, щоб знайти покупців! 
 7. Досягти більше зацікавлених людей можна, поширюючи посилання на ваше оголошення. Діліться з друзями і знайомими про вашу продажу, за вільними записів в Facebook, Twitter, Instagram, і т.д. В цьому випадку ви завжди отримаєте більше відвідувачів і запитів на ваше оголошення/
 8. Зафіксуйте на фото будь-які вм'ятини або помітні ушкодження і включіть їх в оголошення.Покупці повинні бути попереджені про це.
  Потенційні покупці можуть задавати питання про товар. Будьте обережні з проханням представити особисту інформацію. Ви не зобов'язані надавати свій аккаунт або банківську інформацію. 
 9. Покупець може попросити оглянути товар перед покупкою, щоб він міг побачити, переконатися в ньому. Домовляйтеся про зустріч на нейтральній території, такі як автостоянка або щось подібне.
  Переконайтеся, чи вірна контактна інформація, яку ви вказали.
  Будьте готові до будь-яких пропозицій і використовуйте свою стратегію продажу.
 10. Якщо ви отримуєте запит, відповідайте на нього в найкоротший термін. 

Удачі Вам у продажу і купівлі!

 

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: