Для кожного зареєстрованого користувача - 100 оголошень безкоштовно, хоч на цілий рік!

Як зареєструватись на сайті UAMOTO.COM

Для того, щоб мати можливість користуватись повним функціоналом сайту, Вам необхідно зареєструватись.

Це займе всього кілька хвилин, для зручності - перегляньте ілюстровані підказки.

Зверніть увагу - щоб мати можливість додавати оголошення, Вам необхідно обовязково підтвердити електронну адресу та номери телефонів вказаним на сайті способом.

Увійдіть на сайт за адресою https://uamoto.com/ та в Моєму профілі оберіть пункт Реєстрація

Наступний крок - у відповідних полях напишіть Ваші ім'я, електронну адресу та пароль.

Далі - необхідно підтвердити адресу Вашої електронної поштової скриньки.

Для цього перейдіть у Вашу поштову скриньку, відкрийте лист від Мотобазар України info@uamoto.com, та натисність на посилання в листі. Якщо листа немає - перегляньте папку СПАМ, та не забудьте позначити отриманий лист як НЕ СПАМ.

Після підтвердження електронної адреси, система переадресує Вас на сторінку Мій профіль, де необхідно ввести номери телефонів. Додатково Ви можете галочкою відмітити наявність месенджера на обраному номері телефону.

Після того як Ви вкажите основний та додатковий (необовязково) номер телефону, система запропонує Вам по черзі підтвердити вказані номери телефонів. Спочатку основний, а потім додатковий (якщо вказано). Щоб підтвердити номер телефону - натисніть кнопку Підтвердити

Відкриється додаткове вікно із полем для введення коду із смс, що буде надіслано на вказаний номер телефону. Будь-ласка, дочекайтесь смс із кодом (зазвичай 10-20 секунд) та введіть отриманий код у відповідне поле.

Після цього, повторіть процедуру для додаткового номеру телефону якщо Ви його вказували.

Все, Ви зареєстровані та можете користуватись усім функціоналом сайту. Перейдіть в Мій профіль щоб побачити всі доступні функції.

В наступній статті ми розмістимо інформаційні підказки як зручно та правильно публікувати оголошення.

Поділитись у соц. мережах