KAWASAKI знову випускатиме гідроцикл JET SKI SXR


Модель Jet Ski SXR ознаменувала повернення Kawasaki на ринок водних мотоциклів, на який компанія не виходила з 2011 року. Він створювався 7 років і справді вартий уваги гонщиків. Гідроцикл знаходиться на піку пропозицій Кавасакі в лінійці гідроциклів потужністю 310 к.с., так як він потужніший, ніж всі попередні версії.

Крім цього, Kawasaki Jet Ski SX-R 2020 року - єдиний чотиритактний гідроцикл з положенням водія стоячи. Водний мотоцикл зовні схожий на попередні моделі, але, якщо придивитися, відмінності добре помітні. По-перше, новий SXR великий. Дійсно великий. Модель володіє глибоким, ефектним V-подібним корпусом нижче лінії з'єднання, що робить управління з боку в бік простим, а також широкий ніс, який дозволяє йому ковзати по хвилях. Чудова централізація ваги забезпечує плавну роботу без відчуття дисбалансу навіть в неспокійній воді. Кермо виконане в стилі мотокросу. Підставка для райдера покрита Hydro Turf, популярним килимком з EVA. Знайома Kawasaki магнітна система захисту від крадіжки ключів, запозичена у невеликих моделей, встановлена трохи нижче шва кришки капота. Чотиритактний двигун, запозичений разом з 148-міліметровим насосом безпосередньо у STX-15F, більш ніж компенсує великий розмір байка і його вага в 550 фунтів. При Об'єм 1498 куб. см і 160 к.с. він удвічі потужніший будь-якої попередньої моделі Kawi. Максимальна швидкість становить близько 62 миль на годину.

Розгін, як і очікувалося, на вищому рівні. Kawasaki зазначає, що двигун був розташований якомога нижче в корпусі, а також в задній частині, наскільки це можливо, щоб байк міг долати хвилі і забезпечувати більш м'яку їзду. Положення також врівноважує паливний бак, розташований в носовій частині.. Kawasaki Jet Ski SX-R 2020 року також ще добре реагує на їзду по рівній поверхні або з нахилом зсередини. Хоча SXR явно швидше і агресивніше, ніж попередні моделі, він також буде зручний для новачків. Kawasaki Jet Ski SX-R 2020 року - це гідробайк, створений для того, щоб ви відчули себе гонщиком, судно, яке долає крутий поворот і мчить вперед по прямій. Kawasaki разом з водним мотоциклом Ski SX-R 2020 відкриває нові горизонти, а не просто оновлює минуле.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: