POLARIS створив маневрений та потужний снігохід RMK KHAOS


Компанія Polaris презентувала нову і неймовірно маневрену модель снігохода Polaris RMK KHAOS 2020 року. Новинка повністю відповідає всім вимогам гірських гонщиків: потужна, легка, високотехнологічна, проста і надійна.

Снігохід поєднує в собі маневреність і надзвичайну легкість в управлінні. Спеціально розроблені для KHAOS амортизатори дозволяють йому без проблем підніматися на пагорби, спускатися вниз, займатися «скелелазанням» і стрибками по горах. Модель Polaris RMK KHAOS є одномісним снігоходом спортивного дизайну, оснащений легкими гібридними підніжками PowderTrac XT, простим сидінням, на якому зручніше стоячи ніж сидячи.

Гонщик має можливість регулювати висоту керма в трьох варіантах: низький, середній і високий. Замість повноцінного вітрового скла снігохід отримав низькопрофільний козирьок, який служить захистом для панелі приладів. Гірські лижі Polaris досить компактні. Їх довжина становить 3327,5 мм, ширина по корпусу - 1105 мм, висота по керму - 1 247 мм. Суха вага моделі досягає 191 кг.

Розробник оснастив снігохід інжекторним 2-циліндровим мотором, з діаметром циліндра - 85 мм і ходом поршня - 74 мм, рідинною системою охолодження, одиночної вихлопною системою з 3-позиційними клапанами. Паливний бак, об'ємом 43,5 л. Заводська комплектація не передбачає наявність електростартера, проте його можна встановити самостійно. Крім цього, модель отримала гідравлічні дискові гальма AXYS RMK LWT, які вже протягом багатьох років встановлюють на снігоходи серії RMK і варіатор P-85 / Team LWT, що має 4 позиції: нейтралка, знижена, підвищена і реверс.

Що стосується електричного обладнання, то заводська модель забезпечена спідометром, інтерактивним монітором, тахометром, датчиком пального, функцією обігріву керма. Додатково гонщик має можливість встановити розетку 12В, багажник, фаркоп, дзеркала заднього виду, повноцінне вітрове скло.

Polaris RMK KHAOS - легкий, маневрений і стильний снігохід, який відмінно підійде для їзди по пухкому снігу, на нерівному рельєфі і гірській місцевості. Вкорочена база дає можливість без проблем маневрувати між деревами в лісі. Але потрібно враховувати, що дана модель розрахована на тих, хто вміє управляти потужним транспортом і знає, як його підлаштувати «під себе».

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: