Види трансмісій в скутерах і мопедах (переваги та недоліки)


Сьогодні практично неможливо обійтися без транспорту, але не кожен може собі дозволити машину, та й постійні пробки на дорогах роблять її не особливо прийнятним способом дістатися на роботу.

В цьому випадку вам зможе допомогти мопед або скутер. Використовуючи їх, ви не тільки економите час, але також економите і паливо, яке дорожчає з кожним днем.

Мова сьогодні піде про типи трансмісій у даних видів тарспорту

На сьогодні трасмісія у скутерах та мопедах буває:

  1.  З педальним приводом.
  2.  З педалями та коробкою передач.
  3.  З автоматичним зчепленням і коробкою передач
  4.  Автоматична трансмісія з клиноремінним варіатором
  5.  Автоматична трансмісія з ланцюгом
  6.  Комбінована трасмісія з центробіжним зчепленням та ланцюгом.

Трансмісія з педальним приводом

Цей варіант максимально схожий з велосипедом, так як має такий же педальний привід, ланцюгова передача якого також передається на заднє колесо. Також на втулці заднього колеса розміщені муфта і гальмо. На лівій ручці мопеда є спеціальний важіль, який відповідає за зчеплення.

Переваги: Легкість в ремонті, наявність педалей, в разі закінчення пального чи поломки двигуна можливо продовжити рух

Недоліки: Ненадійна конструкція, можливість зіскакування ланцюгового приводу, низька продуктивність, можна обпектись об деталі, які нагріваються.

Трансмісія з педалями та коробкою передач

Ліва ручка керма здійснює перемикання передачі.

Переваги: Легкість в ремонті, наявність педалей, в разі закінчення пального чи поломки двигуна можливо продовжити рух, кращі ходові якості в порівнянні із педальним приводом.

Недоліки: Ненадійна конструкція, можливість зіскакування ланцюгового приводу, низька продуктивність, можна обпектись об деталі, які нагріваються.

Трансмісія з автоматичним зчепленням і коробкою передач

Практично всі внутрішні деталі в такому мопеді ховаються під пластиковим елементом. Це зроблено для того, щоб уникнути опіків при контакті з механізмами, які нагріваються. На кермі ми можемо бачити всі прилади для керування транспортним засобом. Важелі зчеплення тут не потрібні, адже для початку поїздки потрібно лише додати газу.

Переваги: простота користування, хороші ходові якості, неможливо обпектись, оскільки деталі захищені пластиком, довговічна.

Недоліки: Неможливо переключити передачу при прискоренні, потрібно відпустити газ і тоді дочекатись певних оборотів, щоби здійснити переключення, відволікання уваги на переключення передач, ремонт такої трансмісії влетить в «копієчку»

 

Трансмісія  з автоматичною коробкою передач

Клиноремінний варіатор є головною складовою такого мопеда, який і грає роль автоматичної коробки передач. Така система досить надійна, має тривалий термін експлуатації та витримує пробіги на великі відстані. Нерівна дорога не стане перешкодою для мопеда і при цьому забезпечить безпеку поїздки. Варіатор це, мабуть, ідеальне рішення для скутерів з малої кубатурою двигуна.

Переваги: Легкість у використанні. Це мабуть самий важлива перевага яким володіє варіатор скутера. Оскільки скутер оснащений варіатором не вимагає участі людини для своєї роботи, це значно спрощує управління. Не потрібно турбуватися про зчеплення і перемикання передач.

Старт з місця дуже легкий, потрібно лише повернути ручку газу. Особливо ця перевага помітна в міських умовах, де багато світлофорів

Плавність роботи. Оскільки варіатор скутера не володіє фіксованими точками перемикання, він працює і плавно без різких ривків. Скутер з варіатором не глохне при зупинках і швидше стартує.

Точність роботи. Правильно налаштований варіатор скутера забезпечить ідеальне співвідношення робочих радіусів переднього і заднього шківів, чого не зможе зробити жодна ступінчаста коробка передач.

Простота. Варіатор скутера гранично простий пристрій. А мінімальна кількість рухомих частин сприяє більшій надійності.

Саме тому КПП варіатор присутній на більшості скутерів в рахунок своєї простоти та надійності

Недоліки: хоча всі елементи варіатора надійні, найслабшою ланкою являється ремінь, яки боїться попадання вологи, піску та каміння і потребує частішої заміни, ну і обрив ременя ніхто не виключав.

Комбінована трасмісія з центробіжним зчепленням та ланцюгом

Передача складається з двох зірочок, роликового ланцюга і двох адаптерів. Головна зірочка закріплена на барабані відцентрового зчеплення. Коли двигун заглушений або працює на холостому ходу, барабан не пов'язаний з цапфою колінчастого валу. Коли ви підвищите обертів колінчастого валу двигуна, колодки зчеплення, розташовані на цапфі, розійдуться і завдяки силі тертя передадуть крутний момент на барабан зчеплення і горловну зірочку ланцюгової передачі. Ведуча зірочка жорстко закріплена на валу редуктора заднього колеса

Перваги: включає всі переваги автоматичної КПП варіатора

Недоліки: високовартісний ремонт, часта заміна мастила в КПП, при розриві ланцюга заміна кришки варіатора.

Поділитись у соц. мережах
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: