Для кожного зареєстрованого користувача - 100 оголошень безкоштовно, хоч на цілий рік!

На що треба дивитись при покупці вживаного квадроцикла


Купівля вживаного квадроцикла може бути різновидом стресу.Не соромтеся роздрукувати цю сторінку, щоб ви були готові, коли ви йдете дивитися на квадроцикл.

Ми хочемо показати всім вам, на що ви повинні дивитися, коли купуєте квадроцикл. У нас Найкраще місце для покупки

Чесно кажучи, найкращим місцем для купівлі вживаного квадроцикла є місцевий дилер. У дилера є багато того, що він може втратити, продаючи вам дуже погані квадроцикли, тому вони часто уникають продажів бракованих квадроциклів. У той час як є кілька тіньових дилерів, але їх мало, та з ними краще не зв'язуватись.

У вас буде менше проблем, і часто дилерська компанія більш охоче працює з вами в подальшому, якщо щось трапиться, то хто, як не дилер зможе допомогти вам по гарантії.

Приємно, коли ви маєте змогу повернути квадроцикл до дилерського центру, якщо ви зіткнулися з проблемою, оскільки ви її купили саме тут.

Проблема з купівлею у дилерів така, що ви можете заплатити трохи більше за квадроцикл. Ця додаткова вартість пов'язана з обслуговуванням дилерських центрів та гарантією того, що квадроцикл буде добре працювати після продажі. Ця вартість - "податок про спокій", який ми готові подарувати вам.

Ви знайдете кращі пропозиції на сайтах з б/в квадроциклами(Наприклад - UAmoto.com), але якщо ви не впевнені, що ви робите, ми розкажемо про них останніми. Сподіваємось, цей використаний довідник допоможе вам при покупці як у дилерському пункті, так і за винятком випадкового хлопця.

Завжди знати ціну
Ви повинні переконатися, що дилерська компанія або якийсь хлопець на сайті з б/у квадроциклами не користується вами. Тому переконайтеся, що ви знаєте ціну квадроцикла заздалегідь.

При пошуку цін, ви отримаєте два різні номери. Перше число - "Торгівля" або також називається "оптова торгівля". Це найменший номер з двох цифр, і його можна очікувати від посередництва або оптового продавця, щоб дати вам свій квадроцикл, якщо ви маєте свій магазин для продажу..

Інший номер - це "роздрібна торгівля", і ця цифра - це те, що платити за квадроцикл будете ви. Ваша мета повинна полягати в тому, щоб заплатити менше, ніж роздрібна ціна.

Щоб знайти роздрібну ціну, потрібно перейти на офіційний сайт, наприклад якщо розглядаєте квадроцикл Can-AM - переходите на сайт офіційний Can-AM та дивіться ціну там і вже відштовхуйтесь від неї.

Єдиний спосіб платити більше, ніж роздрібний платіж, - це додаткові аксесуари, що знаходяться на квадроциклах, таких як навісні пластини та світлодіоди. Ці додаткові аксесуари можуть дійсно трохи нахилити ці цифри.

Щоб дати вам представлення, це короткий перелік додаткових аксесуарів і скільки можна заплатити за них на вживаному квадроциклі:

$ 300 Нові шини
$ 50 Менше, ніж 6 дюймів світловий бар
$ 100 Більше 7 дюймів і менше 12 дюймів світловий бар
$ 200 Більше 12-дюймовий світловий бар
$ 50 Бокс для зберігання 
$ 100 Вбудована або встановлена стереосистема 
$ 100 Вихлопна труба

Принесіть акумулятор
Більшість квадроциклів, які ми дивились, щоб купити, мали мертву батарею. Якщо у вас немає коробки перемички, як ця, то ми б рекомендували отримати її. Ці ящики невеликі і можуть бути використані в майбутньому, якщо вам потрібен стрибок напруги або друзі потребують стрибка, щоб подати напругу для запуску двигуна.

Уникайте спроб завести ваш квадроцикл, з'єднашви його з вашою вантажівкою, оскільки система зарядки на ній може підсмажити або зламати невелику електронику квадроцикла. Єдиний безпечний спосіб зарядити акумулятор квадроцикла - це інша батарея сама по собі і такі перемички.

Перевірте повітряний фільтр

Потрібно перевірити повітряний фільтр та все біля нього на наявність будь-якого моторного масла. Знаходження моторного масла може означати, що вони перевернули квадроцикл і не правильно вирішили проблему, або щось сталося з двигуном.

Також подивіться, щоб переконатися, що чиста сторона повітряного фільтра насправді є чистою, і ніякий бруд не проходить через нього. Перевірте, чи повітряний фільтр був належним чином змащений і чи він не занадто брудний.

Перевірте компресію

Не кожен перевіряє компресію на квадроциклах, але погане стиснення може означати, що двигун "здувся". За допомогою датчика стиснення ви можете перевірити стиснення квадроцикла.

Кожен двигун дещо інший, але той що нам потрібно, то обидва поршні знаходяться в межах 10% один від одного і не нижче 100 PSI. Найкраще, щоб ви подивились в Google про квадроцикл, який ви дивитесь, щоб побачити, яке стиснення повинно бути, але наше правило є достатнім для деяких квадроциклів.

Моторне мастило
Ви хочете перевірити моторне мастило, щоб переконатися, що воно не дуже брудне або старе. Дійсно, стара і брудна олія буде твердою та чорною, тоді як гарна нова олія буде легше коричневого кольору.

Якщо олія виглядає як молочний коктейль або шоколадне молоко, це погано. Це означає, що вода потрапила до нафти, оскільки щось пішло не так то вони просто намагаються закласти проблему на вас.

Поцікавтесь, чи зможуть вони подати докази службових записів. Якщо вони отримують це в дилерському центрі, то дилерська компанія може надати вам історію.

Охолоджувач
Потрібно перевіряти область переповнення охолоджуючої рідини, щоб переконатися, що вона повна або на належному рівні, а також подивитися на стан охолоджуючої рідини. Переповнення призначене лише для переливання теплоносія, але існують високі та низькі рівні, які він повинен мати, щоб бути впевненим в справності, перш ніж купувати його.

Насправді ми не бачимо багато проблем з охолодженням, але ви ніколи не можете бути занадто впевненими. Тому не забудьте подивитись та перевірити, чи немає нічого змішаного з ним.

Охолоджувач є неоново-зеленим або рожевим (часто виглядає помаранчевим) кольором. Це дуже важливо, щоб ви ніколи не змішували два різних охолоджуючих рідини, оскільки вони утворюють осад, який вб'є систему охолодження, і це дорого для виправлення. Так що якщо у вас є зелений теплоносій, додайте тільки зелений теплоносій!

Вал CV
Обов'язково перевірте загрузку валів, щоб переконатися, що вони не розірвані. Це вали, які з'єднують вісь з колесом. Сльоза в них може означати знос на підшипниках.

Якщо ви можете перевірити передні та задні динамічні штекери, то робіть це ... Якщо приводний змащувач, який виходить, виглядає як шоколадне молоко, тоді це вода потрапила і нанесла певний збиток.

Рама та рулонна клітка
Завжди перевіряйте раму, щоб побачити, чи є якісь вигини або розриви. Іноді каркас отримує вигин і люди не заміняють його, а вигини призводять до іржі, яка буквально руйнує раму.

Перевірте місце, де рулонна клітка монтує шасі, щоб переконатись, що болти не зламані і не мають згинів у них. Якщо на квадроциклі є руль, який, здається, після удару, одна з рукояток сидить вище за іншу, уникайте такі пропозиції, оскільки люди підійшли безвідповідально до цього і не виправили кермо.

Перевірити кнопки
Перевірте кожну кнопку і увімкніть зажигання. Переконайтеся, що працюють фари, задні ліхтарі та вимикачі. Якщо у вас декілька ключів, перевірте їх.

Не дивуйтеся, якщо вони не мають кількох ключів або втратили додатковий ключ, здається, що кожен втрачає його)).

Перевірте сидіння

Якщо ви хочете придбати квадроцикл гоночного типу, ви можете ігнорувати цю пораду.

Якщо ви не хочете "грязьової машини", витягніть сидіння. Якщо сидіння важке і відчуваєте, що воно було занесено в воду, це означає, що воно було в бруді або струмі. Якщо машина не піднімається і горить, то це означає, що цей квадроцикл був у повені або гірше.

Вода зросла до місця, і це означає, що таку проблему мають інші частини квадроцикла. Отже, якщо ви не хочете виклик, рекомендуємо уникати такої пропозиції.

Зношена резина
Подивимось правді в очі, зношені шини на квадроциклах, які ви хочете придбати, насправді добре, якщо ви запитаєте мене. Це означає, що ви маєте більше шансів на торгах і ви можете скинути декілька сотень баксів, тому що ви повинні отримати нові шини.

Проїдь на ньому
Якщо ви впевнені на 70 відсотків в покупці, перш ніж передати гроші, проїдьтесь на квадроциклі. Запустіть його та перевірте працездатність усіх функцій. Робить впевненість, що все працює, і ви не чуєте нічого дивного, як натискання.

Також не забувайте перевіряти передні та задні гальма, щоб переконатися, що вони працюють. Був один хлопець, який намагався продати квадроцикл лише  із заднім гальмом, що є надзвичайно небезпечним.

Якщо ви стискаєте гальма і не маєте опору, то гальма погані.

В цілому, якщо квадроцикл робить усмішку на вашому обличчі і не робить дивних звуків, це добре.

Немає нічого вічного
Майте на увазі, що ви купуєте вживаний квадроцикл, тому ви не можете очікувати, що все буде ідеальним. Як тільки ви доберетесь додому, щось може зламатись - так, майте це на увазі. Після того, як квадроцикл стає вашим, ви завжди повині мати невеликий бюджет для ремонту, який може статися в майбутньому.

Ваш надійний партнер - Мотобазар України UAmoto.com

Вас може зацікавити:
Поділитись у соц. мережах