Львівський мотопотруль Нацполіціі приступив до роботи

Львів став другим містом в Україні після столиці, де буде працювати поліцейський мотопатруль. Офіційна презентація служби в присутності міського голови Львова Андрія Садового відбулося на центральній площі міста.

Львів'янам презентували дев'ять екіпажів на мотоциклах Suzuki SV650, які починають патрулювати автошляхи міста. Створені бригади пройшли навчання і оснащені відповідним обладнанням, необхідним для роботи.

Серед мотополісменов всього одна жінка. Екіпажі виїжджатимуть на порушення правил дорожнього руху, екстрені ситуації (замінування, вибухи, пожежі - тобто випадки, що передбачають приїзд спеціальних служб), і, при необхідності, здійснювати супровід колон.

Мер міста подякував за роботу добровольцям з благодійної байкерської бригади «Модопомога»: мотоциклісти терміново виїжджають на місця аварій, щоб надати першу медичну допомогу постраждалим. Часто, через шалений львівський автотрафік, їм вдається швидше прибути до місць аварії, ніж медикам на авто. З появою на вулицях Львова мотополіціі сподіваємося аварій і жертв стане менше.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: