ENDURO VERSION - ендуро в Дніпрі 31.08.2020

ENDURO VERSION - легкий варіант ендуро. Траса довжиною 30 - 50 км. по лісовому масиву, грунт пісок, суглинок і чорнозем. Відсутні складні рельєфні ділянки.
Старт загальний для всіх учасників
Немає розподілу по класах
Траса тримається в секреті до моменту старту

РОЗКЛАД
31,10, 2020
ENDURO VERSION (останній етап ККС)
Реєстрація 9:00 - 11:30
Брифінг 11:00 - 11:30
Старт - 12:00
Фініш не пізніше -15: 00
01,11,2020
СУПЕР ФІНАЛ ККС
Реєстрація 9:00 - 11:30 (учасники ENDURO VERSION повторну реєстрацію не проходять)
Тренувальний заїзд з 9:00 - 11:30 тІЛЬКИ після реєстрації
Старт СУПЕР ФІНАЛ 12:00 (тільки для тих хто брав участь або був зареєстрований в двох і більше етапах ККС)
Фініш СУПЕР ФІНАЛ 14:00

РЕЄСТРАЦІЯ
Попередня реєстрація закінчується 27.10.2020 о 23:59. Попередня реєстрація обов'язкова !!! Заповніть форму на сайті і підтвердіть реєстрацію, після чого ваші дані з'являться в списку учасників. Після підтвердження попередньої реєстрації зміна одного учасника на іншого не можлива. При заповненні форми вкажіть на яку гонку ви входите, можна вибрати два варіанти. Доступні варіанти позначені так "ENDURO VERSION" і "СУПЕР ФІНАЛ ККС". При реєстрації необхідно вибрати вільний номер від 1 до 999 серед вільних номерів. Зайняті номера можна подивитися в списку учасників.
Реєстрація на старт ENDURO VERSION 31.10.2020, тільки після попередньої реєстрації на сайті.
Реєстрація на старт СУПЕР ФІНАЛ ККС 01,11,2020, тільки після попередньої реєстрації на сайті.

http://www.endurozoneukraine.com/extrem-charge-2-3/#
УВАГА!!! в СУПЕР ФІНАЛІ беруть участь тільки ті спортсмени які брали участь або були зареєстровані як МІНІМУМ в ДВОХ гонках ККС.
При реєстрації на старт учасник повинен надати документ, що засвідчує особистість, ознайомитися з правилами та отримати стартовий номер і персональний спеціальний код у вигляді наклейки в якому буде інформація про учасника (стартовий номер, ПІБ, клас), номер на мотоцикл. Після отримання учасником спеціального коду необхідно наклеїти на передній щиток мотоцикла таким чином що б його було зручно вважати сканером.
Рекомендуємо укласти зі страховою компанією договір страхування. Перед змаганнями необхідно проконсультуватися з лікарем і переконається в тому що вам не протипоказані фізичні навантаження. Учасник самостійно несе відповідальність за своє здоров'я.
Стартові номери виготовляє організатор. Номер від 1 до 999 (повторення номерів в загальному списку учасників виключено, зайняті номери можна побачити в списку зареєстрованих учасників на сайті).

Заборонено:
1. Участь в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння.
2. Участь в стані поганого самопочуття.
3. Участь без захисної екіпіровки. Шолом, мотоботи, захист тіла, рукавички, окуляри - обов'язкові.
4. Їзда на технічно несправному мотоциклі.
5. Їзда на мотоциклі без шолома
У разі якщо у Вас під час заїзду погіршилося самопочуття, необхідно негайно припинити участь і звернутися до медиків.
Всі учасники зобов'язані виконувати заходи безпеки при управлінні транспортним засобом!
Всі учасники зобов'язані вжити всіх можливих заходів для захисту навколишнього середовища, прибрати за собою територію стоянки.

ENDURO VERSION 31.10.2020
Розподілу по класах немає, старт загальний для всіх учасників. Учасники займають позицію на старті згідно з результатами поточного рейтингу ККС. Після старту учасники повинні проїхати один повний круг і фінішувати в зоні ФІНІШ. Довжина кола 40 - 50 км. Рейтинг формується відразу на фініші. Учасники які не змогли проїхати повне коло отримують мінімальну кількість балів. На трасі буде розташовано 4-8 checkpoint (CP) на яких будуть виробляти фіксацію учасників. Для фіксація, учасник повинен повністю зупинитися в зоні СР і дати можливість маршалу (Фіксікі)) провести фіксацію. У разі відсутності хоч однієї мітки результати будуть не зараховані. Заїзд триває не більше ніж 3 години. По закінченню часу заїзду зона фінішу буде закрита.
Траса розмічена мітками на деревах і червоно-білою стрічкою. Зона обов'язкового проїзду розмічена суцільний стрічкою з обох сторін.
Дозаправка буде організована на середині дистанції, для цього необхідно передати свої каністри для транспортування на місце призначення.

Ця гонка входить в "КАНТРІ КРОС СЕРІЯ". Бали отримані за ваше місце будуть занесені в рейтингову таблицю серії і будуть враховані на фінальній гонці КАНТРІ КРОС СЕРІЇ. Бали присвоюються в абсолютному рейтингу гонки. У разі якщо учасники діляться на класи розподіл балів відбувається так: верхні місця займає клас HARD потім MEDIUM ну і нижні позиції клас LIGHT. Висновок - останнє місце в класі MEDIUM буде в рейтингу вище ніж перше місце в класі LIGHT. Кількість балів за безпосередньо залежить від кількості учасників.
Наприклад: 12 учасників беруть участь в гонці
місце / бали - 1/12 2/11 3/10 4/9 5/8 6/7 7/6 8/5 9/4 10/3 11/2 12/1

СУПЕР ФІНАЛ ККС 01,11,2020
тільки для тих хто брав участь або був зареєстрований в двох і більше етапах ККС
Бали отримані на цій гонці множаться в двоє
ПРАВИЛА І РЕГЛАМЕНТ
Розподілу по класах немає, старт загальний для всіх учасників. Учасники займають позицію на старті згідно з результатами поточного рейтингу ККС.
Перед учасниками стоїть завдання проїхати 5 кіл (кількість кіл може змінюватися, повідомляється додатково на брифінгу) Фініш гонки визначається по лідеру. Після того як фінішував лідер зупиняємо всіх учасників в зоні СТАРТ / ФІНІШ і формуємо рейтинг в першу чергу за кількістю кіл, а потім по черговості.
ТРАССА
Траса в вигляді кола, довжина 5-10 км. Складні рельєфні ділянки відсутні, спец ділянок немає. Траса розмічена суцільний стрічкою з обох сторін. Ширина траси 20-50 м. Фіксація учасників в зоні СТАРТ / ФІНІШ.
Рейтинг формується відразу на фініші. Ця гонка фінальна в "КАНТРІ КРОС СЕРІЯ". Бали отримані за ваше місце будуть ЗБІЛЬШЕНО ВДВІЧІ і занесені в рейтингову таблицю серії. Кількість балів безпосередньо залежить від кількості зареєстрованих учасників на СУПЕР ФІНАЛ.
Наприклад: 12 учасників беруть участь в гонці
місце / бали - 1 місце / 12 балів 2/11 3/10 4/9 5/8 6/7 7/6 8/5 9/4 10/3 11/2 12/1

Результати всієї серії будуть оголошені на офіційній церемонії нагородження.
Офіційна церемонія нагородження пройде в (час і місце повідомимо додатково)

 

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: