GG QUAD - один з найкращих шосейно-спортивних квадроциклів


Спортивні квадроцикли займають окреме місце серед всіх інших в цьому сегменті

 GG Quad, який, за оцінками експертів, займає друге місце серед всіх спортивних квадроциклів, затребуваних в поточному році. Його є за що цінувати і чим захоплюватися, адже однією з найяскравіших його особливостей є індивідуальний двигун від BMW.

Якщо квадроцикл спортивний, він зобов'язаний бути потужним, адже головне його призначення - швидкісна їзда, нехай і не завжди по хороших дорогах.

Але навіть при цьому GG Quad вражає, адже об'єм двигуна становить 1130 см3 при потужності в 95 кінських сил. До речі, виробник віддав перевагу механічній трансмісії, визнавши її цілком достатньою для даної моделі. Швидкість, яку розвиває GG Quad, становить близько 170 км / ч. Так що маючи в запасі дану модель, можна сміливо вирушати на будь-які змагання між квадроцикламі і завойовувати головні призи. Тим більше що навіть посадка тут повністю відповідає тій, яка вважається оптимальною для спортсменів. Сам квадроцикл помітно нижче утилітарних колег, не має гострих кутів, навпаки, лише обтічні форми.

Зовні GG Quad можна сміливо назвати повноцінною гоночною машиною, а для цілковитого комфорту на змаганнях або при швидкій їзді є електричний стартер. Ще один плюс гоночного транспорту - широкі колеса. Потужні покришки відмінно витримують зчеплення з будь-яким дорожнім покриттям, навіть після дощу, не прослизають і дозволяють входити в поворот за лічені секунди при самому несподіваному розвороті. Підвіска для збільшення швидкості наскільки це можливо, має хід в 100 мм. І, до речі, бак GG Quad має 18 л, так що і на швидкісний заїзд вистачить, і на подорож з одного міста в інше. До речі, квадроцикл розрахований на двох - для пасажира передбачено сидіння, що дозволяє при тривалій поїздці трохи розслабитися. А якщо водій втомиться, є кому підмінити його за кермом.

Однак до мінусів можна віднести високу вартість транспорту, відповідно і великі витрати на обслуговування. Правда, тут все залежить від експлуатації, так як сама по собі модель не відноситься до тих, що часто ламається і вимагає постійного ремонту. Всі деталі якісно опрацьовані і скомпоновані, при створенні використовувався високоміцний метал і міцний пластик. Від випадковостей, звичайно, ніхто не застрахований, але при експлуатації за призначенням і відсутності перевантажень модель може прослужити дуже довго і вимагати лише самого елементарного огляду раз на рік без великих витрат.

З плюсів GG Quad можна виділити високу якість, про що вже було сказано, дуже потужний мотор, можливість кататися на високій швидкості і відчути на собі, що таке гоночний квадроцикл. Крім того, він дуже легкий у правлінні, можна освоїти всі основні принципи досить швидко. Ще один плюс - рідинне охолодження.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: