Двотактний мотоцикл Langen Two Stroke 2021


Багато вже змирилися з тим, що високопродуктивні двотактні дорожні мотоцикли залишилися в минулому. Жорсткість норм шкідливого вихлопу буквально вбило розвиток двотактних шляховиків. Компанія Langen Motorcycles, що розташовується у Вігані (місто між Манчестером і Ліверпулем), може довести, що для двухтактних мотоциклів не все втрачено.

Новий мотоцикл Langen Two Stroke 2021 комплектується 250-кубовим V-образним двоциліндровим двигуном Vins Motors (компанія в Маранелло, Італія). Електронна система EFI з комп'ютерним управлінням уприскуванням, електронно керовані випускні клапана і карбонові пружини клапана працюють разом, щоб забезпечувати належну потужність при низькому рівні шкідливого вихлопу. Двигун розкручується до 14 500 об / хв і виробляє на піку 75 к.с. потужності і 45 Нм крутного моменту. Круті показники для двотактника.

Шасі гідно окремої уваги. Рама і маятник виготовлені вручну з алюмінієвих труб великого діаметру.

Двотактний мотоцикл Langen Two Stroke 2021

Інші деталі:

  1. вилка Öhlins
  2. пара амортизаторів K-Tech
  3. карбоновий обвіс
  4. карбоновий бак
  5. ручне фарбування
  6. маса 114 кг

ціна в Великобританії: 28 000 фунтів

Кожен мотоцикл Langen Two Stroke 2021 матиме унікальний порядковий номер. Всього планують зробити 100 одиниць, а у 2022 році розширити виробництво до 150 мотоциклів.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: