CAKE проводитиме змагання на електричних ендуро в 2021 році


CAKE робить кілька дуже цікавих мотоциклів EV. Компанія CAKE зі Стокгольма  і прагне залучити до участі у своєму бренді , взявши на себе зобов’язання розробити серію гонок з мотокросу EV, подібно до чемпіонату світу з футболу FIFA . Вони вже провели одну гонку у вересні цього року, але прагнуть розширити свої локації та події у глобальному масштабі , додавши до календаря на літо 2021 року багато нових гонок.

CAKE також оголосив про два нових доповнення до своєї лінійки мотоциклів EV, представивши Kalk OR RACE та Kalk INK RACE. Якщо ви вважаєте, що назви цікаві, ви повинні побачити самі мотоцикли.

Нові мотоцикли оснащені захистом вилок, вищим крилом, колесами, покращеними шинами та кількома іншими функціями . Чесно кажучи, не так багато можна додати, коли оригінальний мотоцикл для початку вже такий мінімалістичний і  Kalk важить всього 75кг а RACE - 78кг. Це досить мало, враховуючи, що мотоцикли мають 11 кВт-год батарею.

Мотоцикли RACE будуть доступні з опціями повністю із заводу, але якщо ви купите INK RACE або OR RACE то  зможете додати комплект оснащення до свого мотоцикла за 2100 доларів.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: