Захист Field Armor 3 для мотоциклістів від Icon 2020 року


Для захисту мотоциклістів можна використовувати різну екіпіровку, особливо зі знижкою на погоду, клас мотоцикла і характер водіння. Для активних водіїв Icon випустив новинку - Field Armor 3. Ця серія складається з жилета, наколінників і налокітники.

Такий захист добре підійде не тільки міським водіям, а й спортсменам -стантрайдерам. Вибирати між жилетом, черепахою або курткою з захистом D3O - справа особистого смаку і переваг. Але в Icon черговий раз зробили ставку на безпеку, надійність і комфорт.

 

Жилет Field Armor 3

Жилети Icon низькопрофільні, тому легко поєднуються з багатьма мотокуртками. Користувачам сподобається комбінація з вентильованого біопластику, сітчастого матеріалу з литим корпусом.

Комфорт підвищує наявність вентиляційних отворів. Зверніть увагу, що спеціальна технологія виготовлення грудної пластини збільшує прохідність потоку повітря через неї на 45%, але не зменшує рівня безпеки. 

За захист спини відповідає D3O Viper (EN 1621-2: 2014 року, Рівень 1), а за захист грудей D3O LP1 (EN 1621-3 2018, Рівень 1, Т-).

Для регулювання жилета по фігурі створені спеціальні еластичні ремені на липучці.

 

Наколінники Field Armor 3

Коліна є опорною точкою при падінні з мотоцикла, тому травмуються дуже часто і серйозно. Щоб захистити їх можна використовувати захисні вставки в мотоштанах або мотоджинсах, а можна взяти наколінники. Новинка цієї осені - особливо міцні і комфортні наколінники.

Вентильований біопластик і повітряна сітка аналогічно жилету з'єднана з литим корпусом. Тут теж використовується захист D3O LP1 із збільшеною кількістю каналів. Сертифіковане відповідно до стандарту EN 1621-1 2012 Рівень 1.

Зверніть увагу, що для внутрішньої поверхні, що стикається зі шкірою, використовується водовідштовхуючий антимікробний матеріал HydraDry.

Так як наколінники в екстреній ситуації не повинні провертатися або прослизати, для надійності використовується три еластичних ременя.

Налокітники Field Armor 3

Як і коліна, лікті є точкою опори в падінні, тому їх захист не менш важливий. Icon пропонує мотоциклістам дещо цікаве.

Так, тут використовуються ті ж технології, як в попередніх варіантах - литий корпус, біопластик і повітряна сітка. D3O теж вентильований і сертифікований відповідно до стандарту EN 1621-1 2012 Рівень 1.

Навіть підкладка знову HydraDry нікого не бентежить. Налокітник носиться під основною одежою, тому він має контакт з шкірою водія. А це означає, що використання антимікробної і водовідштовхуючої підкладки абсолютно обгрунтовано.

Цікавою виглядає конструкція регулювання. Широкий еластичний рукав відповідає і за комфорт, і за безпеку. Тепер-то вже налокітники буде важко втратити!

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: