Yamaha знову оновила MT-09


Компанія Yamaha модернізує фару Yamaha MT-09 мало не щороку, хоча насправді зараз відбулося всього лише третє оновлення. У чому сенс, знають тільки люди всередині компанії. Чи то маркетинг, то чи дійсно покращують.

 

Здається, практично кожна деталь Yamaha MT-09 2021 була замінена, що призвело до зростання потужності та зниження ваги. По-перше, в серце мотоцикла встановлений новий двигун - 890-кубовий 3-циліндровий агрегат. Ви можете відразу відзначити підвищення робочого об'єму з 847 см3 до 890 см3. Незважаючи на зростання об'єму циліндрів, Yamaha наполягають на зниженні маси мотора і мотоцикла. У цьому допомогли нові поршні, шатуни, розподільні вали, колінвал. Пікова потужність - 117 к.с. (87.5 кВт), а піковий крутний момент - 93 Нм при 7000 об / хв (поточна модель мала 113 к.с. і 88 Нм). Крім того, мотор тепер відповідає евро5

Рама мотоцикла лита за типом дельтабокс, зроблена з алюмінію. Підрамник і маятник зовсім нової конструкції також зроблені з алюмінію, що також вплинуло на зниження маси. Споряджена маса досягає 189 кг.

Підвіска мотоцикла Yamaha MT-09 2021 забезпечується компонентами KYB. Вилка повністю регульована, в той час як задній амортизатор має настройки натягу і відбою.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: