YAMAHA продовжить випускати спортивний квадроцикл YFZ 450R SE


Yamaha YFZ 450R SE - квадроцикл зі стажем. З'явилася ця модель зовсім не в 2020 році, але на сьогоднішній день вважається однією з кращих. Спортивні квадроцикли вже відходять в минуле, тим не менш, Yamaha YFZ 450R SE міцно утримується на п'єдесталі і все також залишається затребуваним ТЗ.

Її вже зарахували до спортивних легендам, так як багаторічне  домінування в своєму сегменті не можна не оцінити достойно. Виробникові вдалося втілити в життя і з'єднати в одній моделі швидкохідність, потужність, керованість. За минулі роки модель мало змінилася, так як розробники намагаються не опускати планку, а вдосконалити можна не так і багато, настільки вдалою модель була спочатку. Примітно, що ганяти на ній можна навіть в піщаних дюнах, де не кожен квадроцикл почуває себе впевнено.

 В першу чергу варто відзначити, що квадроцикл підійде навіть водіям високого зросту. А все тому, що тут є підніжки GYTR, які мають занижене розташування. У разі переміщення підніжок - якщо, звичайно, в цьому є необхідність - центр ваги буде опущений, а керованість поліпшена. Сам по собі Yamaha YFZ 450R SE має присадкувату форму, що дуже зручно, коли потрібно управляти транспортом.

Є кілька варіантів кольорового оформлення. У квадроцикл Yamaha YFZ 450R SE встановлені амортизатори KYB, супроводжувані повним набором налаштувань. На те, щоб в них розібратися, знадобиться час, щоб не заплутатися. До того ж, заводське розташування регуляторів цілком підходить для повноцінної їзди по пересічній місцевості. У амортизаторів є роздільна настройка стиснення для використання для коригування ходових швидкостей.

Особливо важко управляти квадроциклом в пісках, це непросто, якщо немає спеціальних навичок. Плюсом послужить низький центр тяжіння, а також ширина агрегату.

Yamaha YFZ 450R SE справедливо носить назву відмінного спортивного монстра, який комфортно себе почуває в будь-яких умовах. Він підходить для участі в змаганнях і для звичайних поїздок навіть по міських трасах. Вартість також є цілком доступною для покупки.

Технічні характеристики Yamaha YFZ 450R SE:

Ємність бензобака 9,8 л

Трансмісія 5ст

Двигун 449куб.см

інжектор 4т вага 183,7кг

Дорожній кліренс 236мм

Колісна база 1270мм

Гальма передні та задні дискові

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: