YAMAHA презентувала електромотори до мотоциклів


У сучасному світі електротранспорт стає все більш затребуваним і популярним. Євростандарти стають дедалі жорсткішими, виробникам доводиться намагатися все відповідальніше ставитися до виробництва мотоциклів. Але що робити тим, у кого вже є мотоцикл, чудовий двоколісний друг, від якого не хочеться позбуватися? Yamaha намагається вирішити цю проблему. Компанія представила електричні мотори Crate Motors, які також можна встановлювати на мотоцикли.

А це означає, що процес перетворення стандартного байка, оснащеного мотором внутрішнього згоряння в класичний електроцикл, буде набагато простіше. Адже ці чудові супермотор здатні змінити нинішній підхід до мотоциклів взагалі. Виробник вже створив відразу два розміри. Перший сформований на 35 кВт. Його можуть використовувати власники персонального транспорту і звичайних мотоциклів. У другого потужність 150 кВт. При такій потужності його вже можна встановлювати на чотириколісний транспорт типу електрокарів і інших ТЗ, розмір яких дорівнює автомобілю.

Фахівці компанії працюють над записом відео, в якому детально розкажуть про всі нюанси нових моторів. Варто відзначити, що мотори відрізняються компактністю. Окремо обмовляється енергія і подача звукових ефектів - що особливо важливо для мотоциклістів. А ось власники автомобілів, навпаки, намагаються забезпечити безшумну їзду. Поки що Yamaha не вважає роботу завершеною - надалі передбачається створити двигун з ідеальними характеристиками.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: