YAMAHA представила нову серію всюдиходів WOLVERINE RMAX 1000


Підрозділ Yamaha в США презентувало нову серію всюдиходів Wolverine RMAX 1000, що об'єднує двох-і чотиримісні всюдиходи. Збиралися вони на американському заводі в штаті Джорджія. Нові Wolverine RMAX2 1000 і RMAX4 1000 об'єднують версії Standard, XT-R і Limited Edition (LE), основою для них послужили ефектне шасі і новий мотор з інноваційною системою розподілу потужності.

До особливостей Yamaha Wolverine RMAX2 1000 2021 і Yamaha Wolverine RMAX4 1000 2021 можна віднести двоциліндровий мотор майже на 1000 кубів з рядним розташуванням циліндрів і два верхніх розподільних вала з відсіченням на 8500 оборотів і максимально можливої ​​вихідною потужністю в своєму класі. Система електронного газу Yamaha Chip Controlled Throttle забезпечує три режими їзди з оптимальним характером розподілу потужності. Підвіска FOX 2.0 QS3 з посиленням забезпечує високий кліренс з простим регулюванням без застосування інструментів. Крім того, у моделей версій LE з технологією FOX Intelligent Quick Switch є можливість регулювати підвіски прямо з кабіни на ходу. Планшет Yamaha Adventure Pro на технологіях Magellan тепер розмістили на приладовій панелі. Баггі можуть перевозити вагомі вантажі по 272 кг кожен і буксирувати більше 900 кг.

Для зручного буксирування є дводюймовим зчіпний пристрій. Залежно від ситуації тяга розподіляється на два або чотири колеса при обмеженому прослизанні, а диференціал повністю заблокували. Реалізація функціоналу виконується за допомогою системи On-Command. Вперше в своїх моделях такого рівня Yamaha об'єднала три оптимізованих режиму їзди, тобто тяга двигуна розподіляється в залежності від різних умов місцевості і мети водія. Селектор перенаправляє на один з трьох варіантів: плавне прискорення з лінійним відгуком для спокійної їзди, плавне прискорення із середнім відгуком при їзді по кам'янистих схилах або грязьовим ділянкам, потужне прискорення з швидким відгуком для спортивної їзди. Система D-Mode встановлюють на всі Wolverine RMAX 1000 XT-R і LE. Стандартні моделі починають їзду з лінійного прискорення в режимі Trail і можуть доповнюватися системою D-Mode по каталогу Yamaha Genuine Accessory.

Систему управління швидкістю встановлюють на всі моделі RMAX4 1000 і RMAX2 1000 LE, щоб можна було різко скинути швидкість до 40 км / ч одним поворотом ключа. Баггі можна назвати ідеальним варіантом для виконання робочих завдань або щоб дозволяти безпечну їзду в будь-яких умовах. Кожному Wolverine RMAX2 1000 встановлюють 30-дюймові шини одного розміру спереду і ззаду, а у Wolverine RMAX4 1000 покришки на 29 дюймів, причому попереду вужчі, ніж ззаду. Міцні колеса з алюмінію розробляються під конкретні моделі індивідуально. Всім моделям Wolverine RMAX 1000 встановлюють кузов вантажопідйомністю в 600 фунтів і забезпечують здатність буксирувати 2000 фунтів за допомогою 2-дюймового зчіпного пристрою. У Wolverine RMAX2 1000 є відкидається кузов з гідравлічною стійкою, а у RMAX4 1000 -  задні сидіння що легко знімаються, що дозволяє об'єднати можливість перевозити і пасажирів, і багажну ємність.

Купляй оригінальну продукцію MOTUL для свого мотовсюдиходу в інтернет магазині https://motodrom.com.ua/

Telegram канал https://t.me/MOTUl_moto_auto

Instagram https://www.instagram.com/motul_franyk/

Viber, Whats App тел. +380992638596

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: